1. 1.
  otellerin müşteri çekmek için kullandıkları pazarlama harikası ki, bir de yanında 0-12 yaş ücretsiz kısmı vardır. bazı çakal türk ailesinin bundan haberi olduğunda 20 yaşındaki çocuklarını otele 12 yaşından küçük olarak kaydettirirler ki, az paraya daha çok tatil imkanından yararlanılasıdır.
  ama asıl anlamadığım her şey dahil paketine nasıl oluyor da taze sıkılmış meyve suyu dahil edilmiyor...
  taze sıkılmış meyve suyu her şeye benzemiyor iddiasını ortaya atabilecek bir pazarlama stilidir ayrıca.
  2 ... manyak miyim neyim
 2. 2.
  oktay kaynarca ve seray severin sunduğu, seray sever yerine daha uygun bir partner bulunması ve skeçlerdeki özentilikten kurtulması gerektigine inandığım program.
  1 ... pincooper
 3. 3.
  kimi zaman rakip otellerin yaratıcılıklarını konuşturma noktasında mahalle esnafı ağzı ile dile getirdikleri pakettir.

  http://img227.imageshack.us/my.php?image=61oz1.jpg
  1 -1 ... nijeryadanbuyanlokiminyurdu
 4. 4.
  başından para verilen bir otele belirli bir süre zarfınca kapanıp, alabildiğince yenilip içilen tatil sisteminin adıdır. süper herşey dahil, ultra herşey dahil gibi türevleri vardır. otellerde bu sistem içerisinde yer alan müşteriler genelde kollarına renkli bir halka takarlar, o halka kişinin potansiyel öğütücü olduğu anlamına gelir ki, uzak durmak en akıllıcasıdır.
  1 ... eternity
 5. 5.
  alişan ve çağla şikel ikilisinin show tv de başlayacak programları. (bkz: sabah şekerleri)
  1 ... punica
 6. 6.
  (bkz: all inclusive)
  1 ... sedatif
 7. 7.
  Alişan ve Çağla Şikelin sunduğu sabah biraz izlediğim saçma ötesi program. Hem Alişan daha önce ilk erkek sabah programı sunucusu felan demişti. iyide bu daha önceki erkek sunuculara hakaret olmuyormu?
  1 ... robertwalken
 8. 8.
  bitmek bilmeyen program ilk günden olsa gerek.
  1 ... no promise
 9. 9.
  saçma ve içe bıkkınlık getiren, uykudan henüz uyanamamış olduğumdan belki ayılırım diye bakmak zorunda kaldığım sabah programı. işlevi ne? efendim, ramazan ya bir anda herkes dindar kesildi başımıza... ve islam dini için ramazanda neleri yapmak doğrudur başlığı altında sorular sormak amacıyla ilahiyatçılar çıkarılıyor programlara, ilahiyatçılar bir yerde kendi hallerinde bilgi verme derdindeyken yeni evli, zayıf ve yüzü çökük hanım ve alişan aslında sordukları soruların cevaplarını hiç mi hiç anlamadıklarını ifade eden cümleler kuruyorlar. gerçekten ayıldım, ve dedim... '' sizi bu programa çıkarana da... izleyene de... ''
  2 ... viva la fidel
 10. 10.
  otellerden sonra masaj salonlarında da türemeye başlamış pazarlama olayı.
  1 -1 ... sekura