1. 1.
    çoğunlukla hatta her zaman öyledir.
    kıyafetler, yüzünüz, vücudunuz insanların daha doğrusu insan beyninin sizin hakkınızda bilgi toplamaya çalıştığı ilk şeylerdir.

ön yargı da böyle oluşur.

hiçbiriniz oyunun başında kaybetmek istemez.
    10 ... theatre of dreams
  2. 2.
    organ mafyası değilseniz evet.
    2 -3 ... sgkli yazar
  3. 3.
    Oyuna yeni girenler için, evet onlara "Let the games begin" demek istiyorum. Olaylara bu kadar yüzeysel bakanlara hayat acı gerçekleri gösterecektir elbet. Bunu tecrübe etmiş arkadaşlar ise "kafa yapımız uysun" derler genellikle. Zaten çok güzel bir kızı-çok yakışıklı bir erkeği ne kadar isterlerse istesinler çoğu kişi bunu kaldıramaz. Kıskançlık krizine girerler valla bak. Yüzüne bakılır derecede olsun, kişisel temizliğini ve bakımını yapsın, kafi. Bunu yapmayan pisliklerde bol çünkü.
    3 ... vasilissa
  4. 4.
    şu sezon öyle çünkü kimsenin içe bakmayla uğraşacak mecali yok.
    mevsimsel bir yorgunluktur inşallah.
    5 -1 ... gecemeyenler
  5. 5.
    evet; çünkü bir insanın kişiliği ve karakteri yüzüne yansır.
    2 -2 ... hektisch
  6. 6.
    Her şey değil ama çok şeydir.

insanlar, görüp kolayca hissedebildiğine ilgi duyar. Şekilcidir.
    Bir insanın iç güzelliğini görüp beğenmek zaman alır. O yüzden dış görüşünür öne çıkar çoğu zaman.

Dış görüşüne önem vermiyorum diyen çoğu insanı takip edin, zararsız ama kötü görünümlü bir böcekten tiksinecektir. Fakat zararsız bir başka böcek olan uğur böceğini eline alıp sevecektir.
    3 ... cimbomlu yazar
  7. 7.
    iç görünüş ile dış görünüş aynı görünüşün iki farklı yüzüdür.
    2 -2 ... monk of monkmountain
  8. 8.
    Bir ecbebi atasözü der ki, “insanlar görünüşleri ile karşılanır, karakterleri ile uğurlanır.” Sonuç olarak dış görünüş ilk intiba için oldukça önemlidir. Sizi tanımayan insanlar ilk olarak görünüşünüze puan verir.
    5 ... nuktedan
  9. 9.
    Yuzde doksan dıș görünüșdür. Genelde bir kız karsisindaki kisinin tipini begenmediginde kirmamak için elektrik alamadim der. Yuzde onluk kesimi bulmak çok zordur ama Elbet bulucam.
    2 -1 ... alexdeberk
  10. 10.
    Etkisi vardır. Ama şöyle.

Güzel olanların dışında bir de kendine çeken auraya sahipler vardır. Ona baktığınızda çirkin olduğunu düşünürsünüz ama ona çekilmeden de duramazsınız.

Bu sadece bana mı has? Öyle mi?
    Yapma be.
    2 ... asilsen