bugün

daha güzelini bulan insandır ayrıca bir daha dönmez hiç beklemeyin.
yorulmuştur.
tekmeyi yiyince geri dönecek insandır. katil olay mahaline mutlaka bir kez daha geri gelir.
eğer gidiyorsa aslında her şey güzel gitmemiş demektir. öyle sanılmıştır.
işini bitirmiş insandır. alacağını almış, vereceğini vermiş ve hesap defterini kapamıştır. belki de alamadıkları yüzünden çekip gitmiştir ki en şerefsizi bu türdür.
kariyer planını yurt dışı eğitim üzerine kurmuş ve oraya yerleşmiş olabilir.giderken de hep seni seveceğim de diyebilir yine de siz gitme demeyiniz zira gidecek olanın önünde duramassınız.allah yolunu açık etsindir.
her şeyin tek yönlü güzel gittiğinin kanıtıdır. yoksa hiç bir insanmutlu oldugu şeyi birakıp gitmez.
ekşiden başlık araklamaması gereken insandır.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30554094
(bkz: yapma öyle yapma öyle)
özgün olun kardeşim biraz. çalmayın şuradan başlık. sonra alay konusu oluyorsunuz ekşide..

http://www.eksisozluk.com...en+%C3%A7ekip+giden+insan
sadece kalan kişi her şeyin güzel gittiğini düşünüyordur. hatta sanıyordur farkında değildir.
hayatında her şeyin güzel gitmesi gibi bir durum olmayan kişidir. "dur lan napıyorum ben!" diyip gitmiştir.
geri dönecektir sonunda. neticede;
(bkz: gelen gideni aratır)
(bkz: tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer)
kendi problemleri vardır. üstüne gitmemek gerek.
her şey güzelmiş gibi onca zaman rol yapan insandır. çekip gitmesi, bir şeylerin birikip infilak etmesi durumudur. geride kalan ise aslında hiçbir şey güzel gitmiyormuş diye durumu ayar ve dumura uğrar.
mutsuzluktan beslenen insandır. var böyleleri.
cehenneme kadar yolu var.
Zirvede birakmaya karar vermis ve en dogrusunu yapmis insandir.
(bkz: ıssız adam) *
her şeyi güzel bulmuyorsa çekip gider. sıkılmıştır bunalmıştır ya da uzun süreli ilişkilerin insanı değildir.
daha güzel giden yerlere yelken açmış insandır.
güzellik göreceli olmakla birlikte;

(bkz: zor günlerde hayattan çıkartılan kişi)
(bkz: ada ben ayrılmak istiyorum)
"küçük burjuva tatminsizliği" hastalığına tutulmuştur. allah kurtarsın, dedirtir.
nonoştur.

yalanı da hazırdır 'ilişkimiz çok yıprandı.', 'biraz nefes almaya ihtiyacım var.', 'çok denedik görüyorsun ama olmuyor işte.' e elimi tutup sokaklarda kahkahadan yuvarlanırken iyiydi.
herşeyin güzel gitmesinden sıkılmıştır belki olamaz mı yani. rutin olan herşey sıkıcıdır.

en zevk aldığınız şeyi düşünün. benimki masaj yaptırmak mesela en basitinden, her gun duzenli masaj yaptırdığımı düşünüyorum da bi yerden sonra bişey alamazsınız ve o verdiği zevk de yok olup gitmiştir.