1. 1.
  Tabi lan manyak mısın.
  2 -1 ... adam gibi konus
 2. 2.
  Ruhlar aleminde yasamıyoruz sonuçta dimi.
  6 ... minotavros
 3. 3.
  Herkesin içten içe bildiği ama söyleyemediği bir başka gerçek. Tipsiz biriyle sevgiliyseniz, siz de dünya güzeli değilsinizdir. Net.
  6 -2 ... bos salon konusmacisi
 4. 4.
  kendi adınıza konuşun aşırı tipsiz biriyle çıkıyorum diyenler bile eminim bir gün ona bakınca "bu tipini siktigimi de nerden bulduysak" gibi cümleler geçirecektir içinden hiç şüphesiz.

  davul bile dengi dengine ama aşırı tipsizsen aşırı tipsizle çıkarsın o ayrı.
  -1 ... mehr drip geht nicht
 5. 5.
  Acı ama gerçek. insanlardan tiksiniyorum.
  2 ... poser
 6. 6.
  Aşk yoksa bu doğru olabilir bi ihtimal.
  1 ... masumiyetdehlizi
 7. 7.
  hiçbir insan ambalajını beğenmediği şeyin içini merak etmez.
  7 -2 ... keshberfo
 8. 8.
  Evet bu çok doğru. Dünyanın her yerinde böyledir. Gerek insanlar üzerinden gerekse yiyeceklerin üzerinden bile bu şekildedir sistem. Kimse çürük görünümlü meyveyi almaz veya pis bir köpek görünce bu sizi huzursuz edebilir. Her şey bu dünyada dış görünüşten ibaret malesef.
  5 ... winxmusa
 9. 9.
  haklı bir serzeniştir. ama doymuş insanlar dış görünüşe önem vermeyebiliyor. ayrıca çok güzellerin yanında çok yakışıklılar olmuyor çoğu zaman. yani o kadar da takmayın. ama size göre daha güzel birisiyle olacaksanız da daha çok çaba gösteren siz olmalısınız.
  ... ates sacan bombom adam
 10. 10.
  dış görünüş sana sadece avantaj kazandırır, buna maddiyat para pulu da ekleyebilirsin, ama için boşsa, karşıdaki kişi yada kuruma hitap edemiyorsan, yine bir artısı yoktur.
  2 -1 ... sundog