1. 20.
    "her şeyi terk edip başka ülkeye taşınmak" diyerek arttırdığım söylem. Mümkünse kanada, almanya veya iskandinav ülkelerinden biri olsun.
    ... designated ii
  2. 19.
    Ege'ye gelmeyin de nereye giderseniz gidin. 34 plakanin varligi bile trafigi huzursuz ediyor. Salak salak selektorler, hatali sollamalar, agresif arac kullanimi. Neymis efendim tatile gelmis. Sicayim senin tatiline de tatil kafana da.
    Gelmeyin ulan ayilar.
    ... vidne voska
  3. 18.
    En çok istediğim faaliyettir. Yalova, Bursa gibi yerlere gidip akademiye orada devam etmek, trafiksiz az insansız bir hayat istiyorum.
    ... eliyazer
  4. 17.
    Tam da pinhani nin dünyadan uzak şarkısını mırıldanırken karşıma çıkan başlık.
    muazzam bir fikir ama başka bir şehirle sınırlamamak lazım;
    Bir yar, sonra bir de yer bulmalı dünyadan uzak.
    ... garsonun hali harap
  5. 16.
    yabanci insanlara vurdurma karari almaktir.
    ... katil oldum
  6. 15.
    Sen her şeyi terkedersin etmesine de, her şey seni terk eder mi; işte orasını hiç bilemem?!..

(bkz: geçmişinden asla kaçamazsın)

(bkz: nereye gidersen git mâzî hep aklındadır)
    ... vaftiyizci yahya
  7. 14.
    Şehrimi sevmiyorum. iki yol var, atanmak ya da evlenmek. ikisinden birini yapıp şehri terkedeceğim, ilkiyle terkederim inşallah... Hadi hayırlısı.
    ... i am only one
  8. 13.
    Başka şehir az gelir.
    Mars' a taşınasım var.
    in cin top oynasa, ben de izlesem...
    4 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 12.
    tam yapacak izmir e yerleşecektim pandemi cıktı kız arkadaşımda izmirde idi terketti ve evlendi.

hedef kayseri yaza gidecem çünkü yaşadığım şehir uğursuz geliyor kötü anılarım ve insanlardan uzaklaşmak istiyorum sadece. hayaller almanya ama yapacak birşey yok nasip.
    1 ... minmimeranim
  10. 11.
    Teoride kolay, pratikte zordur.
    2 ... luis suarez