bugün

bunlar da iyice milleti dolandırmaya basladi. satıcısının hepsiburada olduğu dükkandan bir ürün aldım sözüm ona aynı gün kargoya verilecekti. 10 gündür hala bekliyor. ürünün fiyatı 10 kere kampanyaya girdi düştü, çıktı. kargolanmadigi için siparişi iptal de edemiyoruz. süreçten anlayan hukukçu bir arkadaş yardım ederse sevinirim.

paraları milletten toplayıp dövize gomdunuz düşünce ortada mı kaldınız sayın Hepsiburada yönetimi.

özetle: rezil online alışveriş sitesi. uzak durun.
bir ara sipariş etmek için kredi kartı bilgilerimi paylaştıktan sonra aynı gün kart bilgilerim çalınmıştı. dikkat edin.
indirim yapıyoruz ayağına sağlam kazık atan site, dolar düşmesine rağmen bazı elektronik ürünlere sessiz sedasız 150-200 tl vs fiyat arttırımı yapmışlar, böyle çakallık görülmedi.
iki kitap aldım yanında güzel hediyeler gönderdiler. Teşekkür ediyorum. Evet.
görsel
Kargom nerede diye bakayım dedim bu notla karşılaştım. Allah razı olsun reis ne diyim çok yormadık inş.
200 e 50 lira indirim tanımışlar ama bütün gün uğraştım indirimi kullanamadım . inmeyen indirim yapmış orospu çocukları.
dökülen yapraklar

araya kaynayan bazı satıcılar resmen otostop çocuğu

şirkette farkında ama onlarda kapacakları komisyondan

başka dertleri yok

yazık oluyor namusuyla iş yapmaya çalışana.

tırt.
nasdaq borsasında işlem görmeye başlamış, piyasa değeri 4 milyar dolar olan e-ticaret şirketi.
tv yi geçtim her dakka telefonuma mesaj geliyor.
Cem yılmaz'lı reklamlar çekeceklerine Müşteri memnuniyetini geliştirmek için uğraşsaydılar keşke.
Bir dünya para harcamışlardır bu iş için. Bu parayı Dağıtım için ve fiyatlara yansıtsalar daha iyi olurdu bence. Özellikle Türk lirasının değer kaybı zamanında. insanlar daha mutlu olurdu.
https://www.hepsiburada.com/sanatburada-eserler linkinde sanat eserleri satan site. Sanatı ve sanatçıları destekledikleri için hepsiburada'ya teşekkür ediyorum.
instagram üzerinden bunların linkine tıkladığımda, sayfa açılmadan önce, takım elbisesi ile kıvanç tatlıtuğnun fotoğrafı çıkıyor. Her tıklamada bu herif görünüyor.
Bunun anlamı nedir? Ne alakası var? Neden bunu görüyoruz? Sapık gibi bakış atmış. Neyi ispat etmek istiyorlar?
Beni hiç üzmeyen hiçbir şekilde sorun yaşamadığım e-ticaret sitesidir.
güvenilir alışveriş sitesi.
güncel Önemli Başlıklar