bugün

Ortalık karıştırmaya çalışan yazar
(bkz: büşra sikerim bak düzgün dur)
ruh halimi yansıtan nicki olan yazar.
bug'unu bulduğum yazar. nickini neyle değiştirirsen sevmiyor, sevemiyor, sevmemek zorunda kalıyor.
dişi mi erkek mi anlamadığım yazar.
ben bunu ne ara takip ettim amk?
Sevmesini biliyor bahse varım.
yeni bir vatansız troll.

yazık nerenin müptezeli acaba.
nam-ı müstearıyla alınmama vesile olmuş yazar. ne yalan söyleyeyim zorruma gitti, gözlerim doldu resmen.

eminim nam-ı müstear seçerken bir anlık övke patlaması yaşadı ve böyle bir şey seçti. ben, uludağ sözlük ailesi olarak kocaman bir aile olduğumuzu düşünüyorum ve daha önce defaatle arz ettiğim üzere hepinizi çok seviyorum. imkanım olsa,

ayrı ayrı hepinizi yatırıp,

sabahlara kadar,

terimin son damlasına değin,

gıdıklar, mutlu olmanızı en temel vazife edinirdim. hürmet ve muhabbetlerimle efendim.
Başlıktan anlaşılan şudur ki hiçbirimiz sevilmiyoruz.
beni de mi lan???
Bu başlığı açan adam, en azından bu ifadenin anlatım bozukluğu oldugunu biliyor ve bunu troll amaçlı kullanıyor.
Hakikaten bunu bilmeyen ve dili katleden Türkçe özürlüler dolu ortalıkta.
görsel
hiçbirinizi sevmiyorum şeklinde yazılması gerektiğini bilen troll yazar başlığı.
(bkz: biz de size bayılıyorduk zaten)
Sadece Bir kısmınızı seviyorum.
Biz de senin hepini sevmiyoruz.
(bkz: nickaltı kasma çalışmaları)
üstteki yazar da haklı aslında.

bu nickin sahibi senin ben kafana uçayım amk kertenkelesi senin yüzünden dilbilgimi gözden geçiriyorum şuanda.
hepimizi sevmiyor , bazılarımızı seviyormuş öyleyse.
Bende. Hiç bir tarafı yok ne sizin, ne dünyanın, ne en güzel dediğiniz şeylerin.

Ne sevilecek bir tarafı var, nede anımsanacak..
hiçimizi sevmesen de olur, umrumuzda değil, ama lütfen çoğulluk tekillik ilişkisi ile ilgili anlatım bozukluğu yapma.
ben kendimi sevmiyorum senin sevmemeni ne yapayım.
Ben ne yaptım. Beni tanısan çok seversin yinede sen bilirsin.
şöyle bir düşününce hiçbirinizi sevmiyorum daha saçma geldi açıkçası.

edit: şimdi hiçbiri dediğin zaten yoktur, yani hiçbirini sevemezsin, hiçbirini seviyorum diyemezsin. o halde nasıl hiçbirini sevmiyorum diyebilirsin ki?

ama hepinizi seviyorum diyebilirsin, ve hepinizi sevmiyorum da diyebilirsin.

tabii tdk farklı diyor muhtemelen.