bugün

bir çağrı.

efendim, zaten postmodern bir dünyada yaşıyoruz istesek de istemesek de. bir durum değerlendirmesi olup bir teori olmayan hatta bütün büyük teorilere karşı olan postmodernizm geçiş aşamasında bugün dünyada küreselleşme ve onunla kol kola giden neo liberal gavatlığa karşı antitez olabilecek düşünce sisteminin tek, kendinden ve aşkın tek çekirdektir. bugünün bütün sorunlarının çözümü post modernizmdedir.

günümüzün sol ideolojisi post modernizm temelindedir arkadaşlar. nasıl ki pozitivist sosyologlara karşı tedrici değil temelli bir devrimi ön gören komünizm bir zamanın sol ideolojisiyse ya da bir dönem liberalizmin sol olması gibi bugünün sol düşüncesi postmodern düşünceden geçmektedir.
(bkz: hepinizi maklubeye davet ediyorum)

çağrısından sonra hikayedir. ne güzel hocaefendinin din satma işinden kazandığı paralarla karnımız doyar işte...
görsel
şair burada düzen benim işime gelmiyor anarşi ile kaotik bir ortam yaratalım kültürü de siklemeyip ortalığın anasını ağlatalım demeye çalıyor dedirten reddettiğim davet.
londra' da bir yer ise gelebilirim. bu aksam pek uykum yok dedigim cagridir. valla.
Guggenheim Müzesi'ne açık davettir.
kanka ananemlere gitçez ben gelemicem.