1. 36.
    Derinlerde bir yerde gün yüzüne çıkmayı bekliyorlar. Bir kıvılcım ve ya darbe yetiyor bunu ortaya çıkarmaya.
    -1 ... duygusuz adam
  2. 35.
    Bozuk değilda şartlarımız zor diye düşünüyorum.

Sevgilisi olmayan nefes alamıyo mk
    instada mutlu hayatlar yakından tanıyınca asosyal çıkan var
    Kafası uyuşan insanlar birbirini bulamıyor bide insanların kalabalık yalnızlığı bundan ötürü

Eskiden aile kurmak iş bulmak vs önemliydi ama şuan benim yaşıtlarım için sevgili bulmak ve instaya sosyal fotolar atmaktan ibaret.
    1 ... leylideyarloyludayar
  3. 34.
    Bir psikolojik danışman adayı olarak beni sevindiren şey. Asla işsiz kalmayacağız...
    -1 ... kendinidogrulayankehanet
  4. 33.
    Çoğumuzunki bozuk değil, sadece bozuk taklidi yapıyoruz.
    ... expandera
  5. 32.
    Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

(bkz: bir psikoloğun dilemması)

elbette bu işin esprisi. biz, amiyane tabirle ' içine atan ' bir toplumuz. sevgimizi, öfkemizi, sevincimizi daima içimizde yaşıyoruz ve bizlere asıl zarar veren de bu. bizleri iyi edecek sihirli bir sözcük yok elbette fakat sağlam bir psikolojiye sahip olmak adına, kontrollü olduğu müddetçe öfkenizi dahi paylaşın, paylaşımdan çekinmeyin ve herkesten evvel kendinizi sevin.

bu da sanatsal çağrışım

https://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE+

(bkz: bon jovi)
    3 ... elisabethvogler
  6. 31.
    Hayat zamanla elimdekileri(geleceğimi) almak istiyor ve ben buna karşı bir önlem alamamış bulunmaktayım. Umudun umutsuzluğunu yaşıyorum tabii ki sözlük kullanacağım bizim işimiz kaybedenlerle... Kaybetme sanatını yaşamayan bilmez... Kaybedince daha çok seveceksin.
    ... ustad34
  7. 30.
    Benimkisi borç para yüzünden.
    ... johancruyff
  8. 29.
    Doğrudur. Benimki de bozuk. Allahını seven psikolog tamir etsin. Analiz etsin beni.
    -1 ... tursusu kurulmus kiz
  9. 28.
    https://www.youtube.com/watch?v=V3ech_E85rs+
    ... boyle seylerle gelme bana
  10. 27.
    Psikolojiden başka bozuk olmayan bir şey göster. Paso her şey bozuk. bozduk.
    ... fuzuli sikayet etme