bugün

benim değil
genelleme yapmayalım sayın yazar.
Genelleme yapmak yanlış. Mutlu olmasını bilmediğinizden bunlar oluyor.

T.üzücüdür.
bozanlar nasıl da belli ediyor kendisini dediğim tespittir. umarım mutlusundur.
psikolojisi bozuk olanlar ahmet hamdi tanpınar'ın "saatleri ayarlama enstitüsü"ne bir göz atıversin diye salık verilir.
Hepimizin biraz tuhaf olmasının sebebidir.
Artı olarak tayyibimi sevmeyenlerde duble psikolojisi bozuk mahluklardır.
Bozanlar sağ olsun.
Yoksa burada ne işimizin olması.
Ürettiğimiz acıların peşinde mutsuzluğumuza mutsuzluk katıyoruz. Asıl dert edilmesi gereken şeyleri görmezden geliyoruz. Anlık iç rahatlatmaları bizi mutlu eder sanıyoruz. Sonra akşam kafayı yastığa bi koyuyoruz. " gene mutsuzuz, gene yalnızız..
Böyle böyle psikolojimiz bozuluyor, böyle böyle deliriyoruz işte.
doğru tespittir. ayrıca kural şudur ki
hasta hiçbi zaman hasta olduğunu kabul etmez.
Insanlar bozuyor.

insanlar olmadan eğlenemiyorum, insanlar olduğunda da eğlenemiyorum.
Psikiyatri de staj yaptığım için insanların hangi ruh halinde olduğunu gözlemlerle az çok anlayabiliyorum. Cidden bozukluk oranı giderek artıyor ve bu ileride dayanılmaz hale gelecek.
O tanımlama doğuştan tahtaları seyrek olanlar için geçerli değildir. Hele düz kontakları hiç kapsamaz.
prozac 20.
allah belanızı versin.
Sizin değil çevrenizdeki insanların bozuk siz bundan etkileniyorsunuz. Psikolojiniz bozuk olsa anlayamazsınız hareketleriniz size gayet normal gelir.
sözlüğün jenerik ilacı lustral.
Bir psikolog adayı olarak vira bismillah derim.
Mallesef doğru bir tespittir.
Çok doğru bir tespit. Kimsenin kimseye tahammülü kalmadı. Millet kavga etmek için bir kıvılcım bekliyor.
olmasa zaten bu sözlükte aktif kullanıcı kalmayacağını düşünmekteyim.
doğru bir ifadedir.
tertemiz delird.
Psikolojiden başka bozuk olmayan bir şey göster. Paso her şey bozuk. bozduk.
https://www.youtube.com/watch?v=V3ech_E85rs
Benimkisi borç para yüzünden.
Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

(bkz: bir psikoloğun dilemması)

elbette bu işin esprisi. biz, amiyane tabirle ' içine atan ' bir toplumuz. sevgimizi, öfkemizi, sevincimizi daima içimizde yaşıyoruz ve bizlere asıl zarar veren de bu. bizleri iyi edecek sihirli bir sözcük yok elbette fakat sağlam bir psikolojiye sahip olmak adına, kontrollü olduğu müddetçe öfkenizi dahi paylaşın, paylaşımdan çekinmeyin ve herkesten evvel kendinizi sevin.

bu da sanatsal çağrışım

https://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE

(bkz: bon jovi)
güncel Önemli Başlıklar