bugün

bir arkadaşım şöyle demişti "en temizinin iki sakso su var".
Patlak nedir nasıl tabirdir ? insanları doğuran, kadın değil midir? Kadın, ana değil midir? Bu kadar saygısızca genellemeyi haketmiyor kimse. Aslında bu başlığa entri bile girilmez de işte insan duramıyor.
Öncelikle başlıktaki patlak ifadesi gerçekten iğrenç olan yazar beyanı olarak tanımlayayım.

Bu durum erkekten erkeğe değişiyor. Eğer bu durum hayat memat meselesi ise hayır, 30 yaşından bildiriyorum abicim, bir çok bakire kız var, aile kızı bulup mantık evliliği yapmak da zor değil.

Fakat gelgelelim bu gerçekten ilişkilerinizdeki temel kıssasınız olmalı mı? 27-30 yaşlarına geldiğinizde bir vajinaya girmemiş penise hangimiz sahip olabileceğiz? Ben olamadım, olamazdım da, hayatın yarısında evlenmemişim ve ne zaman evleneceğim belli değilken bu muhteşem zevki yaşamadan duramazdım. Kız olsaydım yine böyle düşünüp bir şeyler yapabilirdim. O yüzden kendimdeki bu algıyı az çok yendim.

Bu düşünceyi* yenmemi sağlayan bir önemli deneyimim daha oldu, eski sevgilimle 4 yıl o bakımdan yemediğimiz nane kalmadı ama bakireydi. Ayrıldık 6 ay sonra bir adamla evlendi. Garibim, kızı bu bakımdan bir şey yaşamamış bakire olarak düşünüyordu herhalde. Kızın cinsel yaşantımızı ona anlatacağını düşünmüyorum çünkü. Zaten kadınların dediklerini üç ile çarpın kuralını unutmayın. Kadın arkadaşlar sizde erkeklerin dediklerini üçe bölün kuralını ihmal etmeyin. Örneğin bir erkek 6-7 kişi ile birlikte oldum çok deneyimliyim mi dedi, hemen diyinki 1-2 kişi olmuş ve çok da deneyimli değil. vb.

Bu yaşadıklarımdan sonra artık benim için önemli olan, kafa yapısı ve zihniyetinin bakire olabilmesi. Dürüstlüğü. Gerçekten sözüne güvenebiliyor muyum, bu. Son ilişkimde daha benle çıkıyorken bitirmemişken kız diğer adamla çıkmaya başlamış, bakire olsa ne olacak şimdi.. Bunlar o kadar önemli ki.

Bir de şu var; bakire bir kadınla evlendiniz ama siz yolu açtıktan 4-5 sene sonra ne olacağını bilebilir misiniz? Peki sözüyle özüyle size %99 güvenirlik veren bakire bir kadınla evlendiğinizde daha huzurlu olmaz mısınız? Yani burada kıssas neymiş, koşulsuz güven ve dürüstlük.

Ayrıca şunu unutmayın. Bakire olmayan bir kadın daha önce 1-2 penis görmüş deneyimlemiş ama sonuç olarak ömürlük anlamda sizi tercih etmiş. Artık merak ettiği bir şey yok. Bunu ömürlük sizinle yaşamaya karar vermiş. Vermezse vermezdi ama bu kararı almış. Demekki seni bu bakımdan diğer herkesten daha çekici daha iyi bulmuş seni. Bakire olan kadın ise bir şeyleri sizle öğrendikten sonra merak etme potansiyeline daha fazla sahip olacak. "Acaba başkası nasıldır", "herkes de bu böyle mi" sorularını evlendikten 5-10 yıl sonra sorabilir. Sözüm, sırf bakire aile kızı olduğu için belki hafif bir hoşlantı ile sevmeden evlenen erkekler için geçerli. Yoksa kadın ve erkek birbirine mantıksal çerçevede değilde kalp çerçevesinde bir sevgi besliyorsa bakire veya değil, düşünmez bile.

Bu senin için vazgeçemeyeceğin bir öneme sahipse sakın ama sakın bakire olmayan bir kıza kalbini kaptırma. Aklınla kalbin kavga edip durur. Zamanla bu fikrin değişir diye düşünme çok zor olur o. O kızında vaktini boşa harcama. Belki zar beyinli olmayan hayatının aşkına rastlayacak, sen tutuyorsun hem onun hem de kendi zamanını böyle şeylerle boşa harcıyorsun.
öncelikle başlığı bakire olmayan diye açmak isterdim lakin karakter sınırı buna izin vermedi. konumuza dönecek olursak; herkesin bildiği ama kendine bir türlü itiraf edemediği bakire olmayan bir kızla evlenme durumudur. takdir edersiniz ki yaşım 22 ve bazı şeyler ben ve benim yaşımda olanlar için geçti. mutlu olup namuslu bir hanım bulmak gibi. şuan birini tanısam,sevsem evlensem bile bakire olmayacakken, 30a doğru evlenmeyi düşünenler için bu durum daha da acı bir hal alıyor. kaderimize boyun eğip evlendiğimiz bakire olmayan hanımla küçük iki ayaklılar yapıp, mutluymuş gibi davranacağız. bu herkesin bildiği bir gerçek. demem o ki bu gerçeği ne kadar çabuk kabul eder, her gece yatmadan önce başımıza geleceklerin bir provasını yaparsak, bu süreci daha rahat atlatırız.
güncel Önemli Başlıklar