1. 1.
  hala ermenilerin bu tutumunu sözlükte savunanlara inat söylenecek sözdür. karabağ da katledilen azeriler hepiminiz anası, bacısı, abisi, ablası, dedesi, babası, ninesidir. ermenilerin hala yaptığı katliama göz yuman ama kesin olmayan sahte bir katliyamı destekleyen işbilikçi sahte aydınlara inat hepimiz türküz hepimiz azeriyiz. bizim yaptığımız ırkçılık değildir sadece dünya ya at gözlüğü ile bakan körlere hayatın gerçeklerini göstermektir.

  edit: eksiliyenler isterlerse tüm türkiye yi eksilesin bu gerçeği değiştiremezler.
  9 -4 ... thebash
 2. 2.
  ermenistan lehine gelişen tasarı meselesine aşırı duygusal yaklaşım.

  kusura bakmayın ama ben azeri falan değilim. bu adamlar hem kardeşiz diyorlar hem de milli davamız dediğimiz kıbrıs ı tanımadılar. ermenistan karabağ a saldırdığında babasına güvenmedi, rusya ya güvendi. arkasında rusya vardı. şimdi bu azeriler karabağ meselesi yüzünden bize sırt çevirip rusya nın kucağına gidiyorlar. nasıl biz bu adamlara güveneceğiz ki? bu da duygusal yaklaşımdır ama en azından gerçeklerden yola çıkıyorum. teee pakistan bile tanıdı kıbrıs ı, hangisi kardeş bu ülkelerin? ...
  3 -3 ... sucteorisi
 3. 3.
  hala işgal altında olan bir toprak varsa o da azeri topraklarıdır.
  daha dün hepimiz ermeniyiz derken birileri bu demokrasi ve özgürlük olurken, hepimiz azeriyiz desen anında faşist olursun.
  1 ... cekilin bakayim