1. 1.
    kimi tutacakları ikinci bir emirle ayrıca bildirilecektir.
    8 -3 ... demeteren
  2. 2.
    malum sözlük'te açılan başlıkların bir manası olmalı di mi? misal bu başlığın ne demek istediğini ben şu anda anlıyorum; ama 10 yıl sonra sözlüğe girdim başlık karşıma çıktı;

hepimiz hrant'ız diyen türkler maçta kimi tutacak?

insana saçma gelir di mi? ne maçı ne tutması dersin... şahsen ben derim. başlık açıklayıcı değilse bile ilk entry çok hakkıyla yazılmalı maçtan tartışmadan bilgi vermeli.

dolayısıyla sözlükler aslında haber sitelerinden farklıdır. farklı olmalıdır her ne kadar burada öyle olmasa da.

gelelim konuya. iki takımın da iddiası olmadığı için çok da problem yaratmayacak hadise. hani ermenilerle kendi içinde çatışma, gerilim yaşayanlar vardır ve onlara göre her maç milli meseledir belki; ama bazıları için hadise o kadar da mühim olmayabiliyor işte...
    4 -1 ... trink
  3. 3.
    dostluk adina tum taraftarlarin (bkz: liechtentstein) i tutmalari karara baglanmistir. Ayrica (bkz: fince) disinda tezahurat yasaktir.
    Taraftarlarin ilkokulda yaptiklari (bkz: bacasi tüten ev) resmi disinda afis, doviz vb pankartlarla stada girisleri yasaklanmistir.
    1 ... premature hulk
  4. 4.
    (bkz: sapla samani birbirine kariştirmak)
    1 -1 ... stanger
  5. 5.
    * maça gidebileseler türk ve ermeni bayrakları açabilecek olan kişilerdirler. en cahilleride yılmaz özdilden hallicedir.
    2 -2 ... hewit
  6. 6.
    hrant dink'i futbolcu ya da Türkiye Milli Takımını katil zanneden zihniyetin sorduğu sorudur.
    3 -3 ... sechkean
  7. 7.
    hrant dink'in takımını tutsunlar.
    3 -2 ... akif928
  8. 8.
    Türkiye a milli takımı.

ayrıca

(bkz: herkesin tuttuğu kendine)

(bkz: tutamadığı da)
    1 -2 ... vincent vega
  9. 9.
    bunlar faşist ülkemin aydın kesmidir.Walla ne yapacakları belli olmaz. zira enteldir ne yapsa yeridir.
    ... ugur42
  10. 10.
    hepsinin tiki tutacak.
    ... klima muhendisi