bugün

hamas'ın terör örgütü olduğunu bilmeyen, iyi niyetli cahil insan söylemi.
filistin halkı bile hamas'ı bağrına basmış falan değil, hem terör örgütü hem de iktidar sahibi olduğu için sesini çıkaramıyor sadece.
orda ölenlerin masum filistin halkı değil hamas askeri zanneden - dolayısıyla konuyla ne kadar alakalı olduğunu gösteren- insanların safsatası.
filistin'i israil değil hamas bu hale getirdi. orada ölen canların bütün insanların vebali hamas'ın boynundadır !

barış zamanında israil'i bombalayan hamas !

israil'e direniyoruz ayağına ülkesinin bombalanmasına göz yuman hamas !

hamas bir hükümet değil terör örgütüdür...

hala hamas askeri misiniz ? yoksa gerçekten hamas militanı mısınız ?

(bkz: yok daha neler !)
"hamasın askerleri", artık altında, bezi olan çocuklar...

bebe yürümeyi yeni öğrenmiş elinde silah modeli.

videoları izleyince, canlı koruma kalkanı olarak kullanılan çocukları, sivilleri gördükçe ben bu hamas canavarlarından nefret ediyorum.

yazıktır! bir "mazlum filistin" duygu sömürüsü gözleri perdelemiş. türkiye hamas'ın tuzağına gelmiş, zıp zıp filistin için zıplıyor.

hamas israil'in pkk'sıdır diyecem, pkk'ya ayıp olacak. çünkü onlar hiçbir zaman arabın yaptığı gibi 5 yaşındaki çocukları canlı kalkan olarak kulanacak kadar şerefsiz olmadılar. hiç bir pkk'lının annesi televizyona çıkıp, "oğlum az sonra canlı bomba olup kendini patlatacak, şehit olacak ve cennette 72 bakire kıza sahip olacak" diye çakallık yapmadı. açıkça söylüyorum: kaçınılmaz kürt isyanının önderliğinin başında, hamas ya da hizbullah gibi pislikleri görmektense abdullah öcalan'ı görmekten memnun oluyorum. kürt ve türk halklarının şansı budur. israil ise maalesef sadece bir nefret yumağı ile karşı karşıyadır.

bu sözlüğü hamas avukatlık bürosu haline getiren herkesin , hamas askeri olmadan önce, şu şerefsiz arap milyarderlerine e-mail falan atmasını diliyorum. süt göndersinler, ilaç göndersinler arap çocuklarına.

çocuklara silah yakışmıyor. arap şeyhlerine yalvarın, gidin mitinglerinizi taksimde yapmak yerine, maçanız yiyorsa, suudi arabistan'da, kuveyt'de, bahreyn'de yapın. ülkemi hamas, hizbullah pisliği ile kirletmeyin.

http://www.youtube.com/watch?v=xR8Tfd0i4lY

http://www.youtube.com/watch?v=tNtgiRR0iDM

http://www.youtube.com/watch?v=1LaAvZp7EP4

arap anne, oğlunu cennetteki 72 bakire huriye damat olarak gönderiyor : http://www.youtube.com/watch?v=uCz3Euw-97c
yaw önce kendi memleketimizi kurtaralım, sonra etrafımıza bakalım dedirtecek söz. sen önce güneydoğuna bak.
senelerdir kaç şehit veriyorsun orada?
hangi arap ülkesi, hangi hamas'lı!! senin şehitlerine ağladı??
(bkz: hepimiz mustafa kemalin askerleriyiz)
cehalete bağlı olarak dile getirilmiş deli saçması...
arap dünyasını yakından takip edeni, arap asıllı biri olarak söyleyeyim, sırf laf olsun torba dolsun diye söylenen laf. hamas ın askeriysen git cihada katıl hiçbir bahane öne sürmeden. nasıl gideyim deme, gidenler var. ben tanıyorum. bu kurduğum düz mantık ama söylenen de çok iddialı bir laf!
herşeyin olduğu gibi savaşında kuralları vardır islamiyette. bunlara uymak gerektir. karşınızdakiler hayvan olduğu için sizin de bu kurallardan şaşmanız bu olayı meşru kılmaz. günahı paylaşırsınız.
hamas, pkk gibi değildir, bir direniş ordusudur. ama bol yanlış yapmaktadır.
madem öyle burada ne işiniz var hamas sizi bekliyor sözünü duymaları muhtemel kişiler.

bu kadar insan ölürken neredeydiniz bu arada, sözlükte cakas atacağınıza gidip iki el silah atsaydınızya. kendi vatanınız için kurşun attınız mı o da muamma.

(bkz: kurşun asker)
o zaman gidip iki tane havai fişek alalımda israil'e atalım. o da ebemizi siksin.

edit: (bkz: hamas ın israil e çalışması)
hepimiz teroristiz demek isteyen fakat gotu yemeyenlerin zortu. olsun yavrum, anladik biz takma canini.

cek bayragini, giy bombali yelegini.. aha hedef orda saldir bebegim, saldir canim, patlat bitanem. oh oh yandan yandan amaan..
(bkz: #4490689)
(bkz: israil e kizan ama savasmaya gitmeyen dindar genc)
gözlerinin önünde yüzlerçe çoluk çocuk kadın öldürülürken götünü kaldıramayacak kadar sünepeleşmiş, "zaten bu araplar osmanlı'yı satmışlardı oh olsun", "banane elin arab'ından satmasalardı topraklarını" diyecek kadar hastalıklı ruhlara sahip bünyeler varken ne diye şaşırılıyor bu slogana hayret.

ben israil karşısında filistinliyim, amerika'da zenciyim, osmanlı'da aleviyim, güney afrika'da yerliyim, tutsiyim, hutuyum. ezilenin tarafındayım ben hep. istediğin şekilde nitelendir beni. ister terörist de ister allahın arabı de. ne bok dersen de. ama bu dediklerin senin zalimin zulmüne seyirci kaldığın için zalim olduğun gerçeğini değiştirmeyecek.

peki sen nesin? ben sana söyleyeyim bak ne olduğunu. akp karşıtlığı gözünü kör etmiş, "bu filistinliler müslüman, akp de müslüman. akp'ye karşıyız o zaman filistin'e de karşıyız. yaşasın israil" diyecek kadar dingil bir insansın. seviyen bu senin, ancak zalimlere yakışırsın bu seviyeyle zaten.
hayatı lafta kalanların son söylemlerinden olsa gerek,
hamasın askeriysen, bunun lafını yapma.. git gazzeye, çatışmaya gir gerekirse şehit ol!

bu tip lafları edenlerin elinden, en fazla avatara filistin bayrağı koymak gelir,
bir de ana bacı kaydırmak israil e.. icraat adamı olmak lazım icraat..

"ben tabi ki hamasın askeri değilim, zamanında da ermeni olmadığım gibi.."
(bkz: hepimiz fhkc nin askerleriyiz)
hepimiz hrant'ız diyen garabetleri de gördü bu ülke. şaşırtmaz, o günün modası neyse bunlar da odur. zaten kesme işareti kullanmayı bilmediklerinden dolayı gitseler yeridir, o derece...
hepimiz ermeniyiz diyen soytarılara karşı çıkan yurdum insanına faşist damgasını vuran zümrenin karşı çıkarak ne yaman çelişki içinde olduklarını göze sokan slogan.

ulan mal tayfası, hamas siyasi seçim kazanmış bir örgüt ve israil'in baskısı sonucu silaha sarılmıştır. götümle güldüğüm ise hamasın durduk yere israil'e saldırıyor olması sanrısı içinde olanların halidir. ulan 3 çocuğun gözlerinin önünde kurşuna dizilsin bakalım sen ne yapacaksın.
saçmalıktır. hamas kötüye karşı savaşsa bile bu onun terörist olduğu gerçeğini değiştirmez.
yanlış bir slogandır. hepimiz filistinliyiz derim seve seve, hiç de gocunacak bir şey yok. her zaman bir insan kardeşimin acısı benim de acımdır ama askerlik gibi bir kavrama zaten baştan karşı biri olarak bir terörist grubun askeri hiç olamam. gereksiz bir söylem.
ilk başta kendi aç karnını doyurmasının, kendi yırtık donunu yamalamasının, kendi kıçını kurtarması gerektiğinin önemine iyice bir değinilmesi gereken insan söylemi. ütopikleşmeyiniz, gerçekçi olunuz der ve bitiririm.

fazlaca ülkücü jargonundan fırlamış gibi duracak ama, söyletiyorlar işte zaman zaman:

(bkz: ilk başta bi türk ol sen)*