1. ?.
    her yer filistin hepimiz filistinliyiz mitinginde yaşlı amcaların ve teyzelerin yürekten söyleyerek haykırdıkları slogan. ibretle bakan gözlerin yaşarmasına sebep olmuştur.
    6 -18 ... acz ve fakr
  2. ?.
    hamas'ın terör örgütü olduğunu bilmeyen, iyi niyetli cahil insan söylemi.
    filistin halkı bile hamas'ı bağrına basmış falan değil, hem terör örgütü hem de iktidar sahibi olduğu için sesini çıkaramıyor sadece.
    7 -2 ... thor
  3. ?.
    orda ölenlerin masum filistin halkı değil hamas askeri zanneden - dolayısıyla konuyla ne kadar alakalı olduğunu gösteren- insanların safsatası.
    4 -2 ... death greets me warm
  4. ?.
    filistin'i israil değil hamas bu hale getirdi. orada ölen canların bütün insanların vebali hamas'ın boynundadır !

barış zamanında israil'i bombalayan hamas !

israil'e direniyoruz ayağına ülkesinin bombalanmasına göz yuman hamas !

hamas bir hükümet değil terör örgütüdür...

hala hamas askeri misiniz ? yoksa gerçekten hamas militanı mısınız ?

(bkz: yok daha neler !)
    5 -3 ... onurkul
  5. ?.
    "hamasın askerleri", artık altında, bezi olan çocuklar...

bebe yürümeyi yeni öğrenmiş elinde silah modeli.

videoları izleyince, canlı koruma kalkanı olarak kullanılan çocukları, sivilleri gördükçe ben bu hamas canavarlarından nefret ediyorum.

yazıktır! bir "mazlum filistin" duygu sömürüsü gözleri perdelemiş. türkiye hamas'ın tuzağına gelmiş, zıp zıp filistin için zıplıyor.

hamas israil'in pkk'sıdır diyecem, pkk'ya ayıp olacak. çünkü onlar hiçbir zaman arabın yaptığı gibi 5 yaşındaki çocukları canlı kalkan olarak kulanacak kadar şerefsiz olmadılar. hiç bir pkk'lının annesi televizyona çıkıp, "oğlum az sonra canlı bomba olup kendini patlatacak, şehit olacak ve cennette 72 bakire kıza sahip olacak" diye çakallık yapmadı. açıkça söylüyorum: kaçınılmaz kürt isyanının önderliğinin başında, hamas ya da hizbullah gibi pislikleri görmektense abdullah öcalan'ı görmekten memnun oluyorum. kürt ve türk halklarının şansı budur. israil ise maalesef sadece bir nefret yumağı ile karşı karşıyadır.

bu sözlüğü hamas avukatlık bürosu haline getiren herkesin , hamas askeri olmadan önce, şu şerefsiz arap milyarderlerine e-mail falan atmasını diliyorum. süt göndersinler, ilaç göndersinler arap çocuklarına.

çocuklara silah yakışmıyor. arap şeyhlerine yalvarın, gidin mitinglerinizi taksimde yapmak yerine, maçanız yiyorsa, suudi arabistan'da, kuveyt'de, bahreyn'de yapın. ülkemi hamas, hizbullah pisliği ile kirletmeyin.

https://video.uludagsozluk.com/v/hepimiz-hamas-ın-askerleriyiz-47212/

http://www.youtube.com/watch?v=tNtgiRR0iDM+

http://www.youtube.com/watch?v=1LaAvZp7EP4+

arap anne, oğlunu cennetteki 72 bakire huriye damat olarak gönderiyor : http://www.youtube.com/watch?v=uCz3Euw-97c+
    4 -16 ... entel fare
  6. ?.
    yaw önce kendi memleketimizi kurtaralım, sonra etrafımıza bakalım dedirtecek söz. sen önce güneydoğuna bak.
    senelerdir kaç şehit veriyorsun orada?
    hangi arap ülkesi, hangi hamas'lı!! senin şehitlerine ağladı??
    3 -1 ... tarnally
  7. ?.
    (bkz: hepimiz mustafa kemalin askerleriyiz)
    3 -2 ... anti
  8. ?.
    cehalete bağlı olarak dile getirilmiş deli saçması...
    2 -1 ... ozz le grand
  9. ?.
    cehalet diyenler olacak elbet, yobazlık diyenlerde, terör örgütü, halkı israil'in önüne sürdü, hastanelere füze rampası yerleştirdi diyenlerde ama bilmeliler ki hamas filistin'de islamın onuru oldu. yılmadı israil'e karşı, yıkılmadı. hastaneye füze rampası koymasaydı da israil hastane vuracaktı. cami de toplanmasalardı da israil cami vuracaktı. varsayımlardan gitme demeyin olacaktı bunlar. israilli askerler suçsuz babayla oğulu vurmadılar mı? gencecik delikanlıyı çırılçıplak soyup önce dövüp sonra kafasına sıkmadılar mı? çok sürmeyecek meraklanmayın. israil gene saldıracak ve hiç durmayacak. bugün filistin'e olan yarın suriye'ye en sonda türkiye'ye olacak. ve siz de çıkıp hamas düşüncesinde olanların sizi kurtarması için dua edeceksiniz. çok mu abartıyorum sanıyorsunuz. bunların hepsi olacak. işte bu yüzden sonuna kadar ve her zaman hepimiz hamasın askerleriyiz hamasa cihada hizbullaha bir selam
    6 -19 ... acz ve fakr
  10. ?.
    arap dünyasını yakından takip edeni, arap asıllı biri olarak söyleyeyim, sırf laf olsun torba dolsun diye söylenen laf. hamas ın askeriysen git cihada katıl hiçbir bahane öne sürmeden. nasıl gideyim deme, gidenler var. ben tanıyorum. bu kurduğum düz mantık ama söylenen de çok iddialı bir laf!
    herşeyin olduğu gibi savaşında kuralları vardır islamiyette. bunlara uymak gerektir. karşınızdakiler hayvan olduğu için sizin de bu kurallardan şaşmanız bu olayı meşru kılmaz. günahı paylaşırsınız.
    hamas, pkk gibi değildir, bir direniş ordusudur. ama bol yanlış yapmaktadır.
    1 -1 ... goruntuvarsesyok