bugün

özlem tekin şarkısı. bir süredir gözümü açtığım ilk beş dakika içinde sigaramı yakıp kahvemi yaparken bu şarkı bana adeta vahiy olarak geliyor. beynim bana ufak oyunlar oynuyor gibi hadi hayırlısı.
tavlada 1-1 demektir.
türk komedi filmi tarihinin en başarılı eserlerinden biridir.

küfür çok diye bu filmi eleştirenlerinde ağzından @m g@t meme sözcüğünün eksik olmaması garip bir çelişki olsa gerek.
(bkz: bağcılar ın kızları taş)
tekrardan izlemeye karar verdiğim filmdir.
çok fazla iş güç var ama ne yapalım şeytana uyuyoruz bir kere.
eskilerden özlem tekin'e ait söylemesi güzel atarlı bir ergen şarkısıdır.

https://youtu.be/Tucq8tFulAY
Tavlada iki bir gelmesi demektir.
devam filmi çekilecekmiş.

(bkz: sebebi neydi ki)
fragmanı iğrenç olan, kadınları aşağılayan sözde komedi filmi. fırat tanış gibi oyuncular böyle rezil bir filmde nasıl oynar arkadaş? özellikle kadınlar tacizi meşrulaştıran bu filme hiç gitmesin.
gürkan uygun, fırat tanış, tuna orhan gibi isimlerin yer aldığı 2016 yılına yakışmayan film.

hani tacizi meşrulaştırmaksa mesele bu isimlerin o projede ne işi var?

insan yer aldığı projeyi özenle seçmez mi?

paranız mı bitti, başka film mi bulamadınız?

lafa gelince kadına şiddet, demokrasi, gezide haklar için savaşma vs.

yıl 2016 halen yoldaki iki kıza laf atma konulu komedi filmi çekiliyor memlekette. sonra vay türk sineması niye ilerlemiyor değil mi?
"sen var 100 dolar, almak duj!" Milletçe rusça öngörümüz bu filmde gösteriliyor. türkiye'de en yaygın rus stereotype'ı bir komedi de daha es geçilmemiş. *
Filmde oynayan karı taşmış yalnız! Denise capezza italyan. bu ablanın bi dönem muhteşem yüzyıl dizisinde nurbanu hatunu oynayacagı iddia edilmişti.
Fırat tanış ve gürkan uygun buluşması! iki çirkin dev oyuncu. çirkin dediysek "bieber"ların yakışıklı dünyasında.
yoksa adamlar bi şarkı patlatsa o seslerle ipe dizer hatunları. bu ikili varsa kral film çıkar vesselam.
çok sağlam bir komedi filmine benzeyen, oyunculukları ile de bunu belli eden oyuncuları ihtiva eden 1 ocakta sinemalarda olacak olan yapım.

fragmanı; https://www.youtube.com/watch?v=N_a6aTDEllE

gül,gül öldüm.
doğrusu için:
(bkz: hepyek)
ilk zar atışında gelirse dışarıdan 6 kapısı ve içeriden 5 kapısını kapatabilecek zar.
yalnız kaldım sanma koca dünya yanımda
bundan böyle aşkım mevlamdır
kanmam yalana
dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

demet akalın şarkısı gibi sözlere sahip şahane bir özlem tekin şarkısıdır.
hoş gelmiş dokuzuncu nesil yazardır. takipteyim kendisini.
(#15753128) derin mevzular hakkında pekte bilgili bir ağır ağabeyimizdir.
-ığdır'da ufo görülmüş
-bunlar hep amerikanın oyunu abd nin ingilizcesi ne usa israil in eski lahitte geçen kralının ismi neydi fonamry birleştir bunları ufo
-hasktr...sıçtık.
Kahpe oyunu.
yeni bir yazar, koştursun bakalım.
Bir tavla oyunudur ve düz (erkek yada normal) tavlaya göre daha bi şans gerektiren oyundur. Erkek tavlasından bin kat daha tavladır gerçek tavla hapis ve hep yektir benim için bilenler varsa oynamak istediğimdir. Az bulunur oynayanı. Hepyek dubara dusse gibi aynı zarlarla oyuna baslamak bastan karsı tarafı sıkıntıya sokar ve bu tavlada pul kırma yoktur.
zamansız geldiğinde, ' hay ben senin gibi... ' şeklinde bir cümle kurulabilir.
2007'de özlem tekin tarafından yapılan senfonik konser turnesinde senfoni ile icra edildiğinde bir o kadar garip ama aynı zamanda eğlenceli hale bürünen parça.
du şeş gibi, tavla oyununun başında bir kez gelmesi süper, iki kez üstüste gelmesi sıkıntıdır.
güncel Önemli Başlıklar