1. 48.
  filmi gittik gördük. tek kelimeyle eğlenceliydi. şu sıra vizyonda olup da eğlenceli vakit geçirtebilecek tek film bana kalırsa. emeği geçenlerin ellerine sağlık.
  ... ucanat
 2. 49.
  fena film değildi. ilk ikisini de izlemiş biri olarak yaptıklarının üzerine koyarak üçüncü filmi çekmişler diyebilirim.
  ... banaverinbana
 3. 50.
  kankalarınızla veya biraderinizle kesinlikle gidip görmeniz gereken film. amaç sadece eğlenmekse adamlar bunu sonuna kadar da sağlamış. ilk iki film de iyiydi ama bu başka olmuş.
  ... coolcocug
 4. 51.
  bu haliyle de iyi, ama çok daha iyi olabilirdi. 10 üzerinden 7 veriyorum ben bu filme.

  --spoiler--
  özellikle mahmut tuncerli sahneler muhteşemdi. koptuk resmen.
  --spoiler--
  ... alimmiseni
 5. 52.
  zaten fragmanından ne kadar eğlenceli bir film olacağı belliydi. ben şahsen özellikle bazı sahnelere çok güldüm. şimdi spoiler verip de keyfinizi kaçırmayayım. sürpriz sahneler var.
  ... semmyraa
 6. 53.
  film amacına çok iyi ulaşmış. işi eğlendirmek olan insanlar tarafından yapılmış, çekilmiş ve oynanmış güzel film. gülme garantili.
  ... zorro emmi
 7. 54.
  genelde devam filmleri pek iyi olmaz ama bu arkadaşlar her filmde bir üst seviyeye çıkartıyor komediyi. usta oyuncuların da rol alması filme daha da bi güzellik katmış.
  ... zerdanoa
 8. 55.
  pazar günü güzel ve eğlenceli vakit geçirmek için biçilmiş kaftan. gerçi ben bu hakkımı cumartesi akşamı kullandım ama olsun. pazar çalıştığım için bir gün önceye aldım kahkahalarımı.
  ... webkackini
 9. 56.
  Spoiler vererek yazıyorum, diğer tüm komedi yapıtlarıyla aynı, birinci perde mafyaya bulaşma, ikinci perde ikinci mafyaya bulaşma üçüncü perde mafyaların birbirini vurması. Aralara koyulmuş bol bol kadın kalçası, küfür. 10 üzerinden 0 puan bile vermiyorum çünkü sert olmak istemiyorum ama beş para etmez bir film, izlemeyin izlettirmeyin.
  2 -1 ... apollon hazretleri
 10. 57.
  komik bi film diyolar. sahip çıkalım oyuncularına.
  -1 ... illegalxx60