1. 1.
  Aslinda buradaki mesele cumhuriyetin egitimidir. Sen sikindirik arnavutluk un bağimsizligini engelleyemeyen sikindirik osmanliyi 600 yil dunyaya hukmeden osmanli diye anlatirsan boyle moronlar cikar iste. He resimdeki moronlar hayatlari boyunca bir baltaya sap olamayip olunceye kadar giris takinda osmanli armasi olan apartman insaatlarinda amelelik edecek. Pek de siklememek lazim o yuzden.
  3 -3 ... gaspirali
 2. 2.
  tüm bunların sebebi of u ermenilere vermemiş olmamız

  adamlar düşman oldu bize.

  verelim rizeyi de kurtulalım.

  gerisini ermeniler düşünsün.

  tabi düşünebilecek durumları olursa.
  4 ... timur cengiz hulagu
 3. 3.
  hayır yani anlayamıyorum ne mustafa kemal' in yüzünden? neyini sevemiyorsunuz? neyini? adam sana özgürce yaşayabileceğin bir ülke bırakmış, bir vatan bırakmış. ömrü savaşlarla geçmiş, ömrü cepheden cepheye koşmakla geçmiş. sırf bizler rahat rahat yaşayalım, onların çektikleri acıları, zorlukları çekmeyelim diye. ama bugün birileri çıkıyor atatürk öyle atatürk böyle, neden sevmek zorundayız diye laf ebeliği yapıyorlar. Hasiktirin lan oradan.

  o sizin gibi oturduğu yerden asıp kesmedi. sizin kadar rahata sahip değildi. o ömrünü milleti için türklük için harcadı. eğer türk iseniz zaten onu tanıdığınız an seversiniz ama değilseniz sevmeme nedeniniz çok açık değil mi sizce de?
  4 ... walking with a ghost