bugün

her zaman dünyanın en iyi hayatını yaşıyormuş gibi görünen, aslında öyle gösteren insanlar.
büyük bir beceriye sahipler.
hep ama hep yani o derece.
mutlu görünmeye çalışan mutsuz insanlardır.
depresyonun başlangıç evrelerinde olabilecek insanlardır, zira iç sıkıntısını kamufle etmeye, etrafındakilere bir şeyim yok imajı vermeye çalışıyordur. kırılır gider bir süre sonra.
sadece hayatlarının ve kişiliğinin güzel ynalarını insalnara aktarıp mükemmel olmayı hedeflerler .
kendileri hikayedeki palyaçodur.
iyimserliğin suyunu çıkartan sinir bozucu insanlardır.
her zaman her şeye gülen hayatı aldırmıyormuş gibi görünen insan, içten içe hep ağlıyodur. üzüntüsünü belli etmemek için rol yapıyodur.
nedense aklıma pepeeyi getirdi.
insanı bir yerden sonra gayzer gibi yapar. patlatır dayanma gücü bırakmaz. şahsen artık üzüntülüysem de götü başı dağıtmış halde dolanıyorum skimde de değil kimin ne düşündüğü.
iclerine pollyanna kacmis olmasi muhtemeldir.
hiç bir şeyi takmayan ve hatta genellikle uyku haliyle karışık bir hissiyatla gelen mutluluk haline sahip insandır. genellikle bu insanlar sarhoştur ki sülalesine küfür etsen övüyor sanıp teşekkür eder.
daima sevilen insanlardır. *
maskesinin altında derin acılar barındıran insan olabilir.
toplum olarak mutluluğu kimseye yakıştırmadığımız için altında bir şeyler ararız mutlaka.
başlığı okurken kıskandım. yoktur lan. olamaz yani, ergen gibi triplere sokmayın beni.
''Hep uykum var, hep açım, hep moralim bozuk, hep çikolata istiyorum'' hep ama hep nasıl mutlu görünür bir insan.
Çok iyimser birisi olabilir. Sürekli mutluyum tarzı takılan birisi de gerer insanı. Yanı arada bir mutsuz olun.
içinde bulunduğum insandır, bunlar biraz iki yüzlü olur aslında. Bazen o mutlu görüntüsünün altında ne fırtınalar kopar, ne büyük acılar taşır göremezsiniz. her şeyi içinde yaşayıp dışarıya hep olumlu görünürler.
Zaten o yüzden erkenden geberir giderler.
Çok garip. daha önce bu tür bir insanla karşılaşmadım gerÇi.
büyük ihtimalle dünyada olup bitenleri takip etmeyen insan modelidir.
Instagram fenomenleridir.
dostunu üzmemeye, düşmanını sevindirmemeye çalışan insanlardır.
belki de en büyük mutsuzluk, umutsuzluk ve haykırış, o mutluluğun altında gizlidir.
(bkz: ahmet davutoğlu)
Aslında içleri en çok yanan kişilerdir. Ne demiş Can Yücel,

"Çok gülen insana iyi davranın, çünkü bir yerlerde hep tek başına ağlar".

Ne çok gülen insanlar gördüm ben içleri paramparça.
saklanmayı iyi bilirler, ketumdurlar.
güncel Önemli Başlıklar