bugün

Bugünlerde aklı başında her ak partilinin söylemesi gereken sözdür.

Bu yolsuzluk operasyonları ilk başladığında ben de akp ye oyun oynandığını düşünmüştüm. Çünkü 3 farklı kritik dava aynı güne denk getirilmişti. açıkçası bana da zamanlaması manidar gelmişti. Ha yolsuzluk olduğuna da inanıyordum. Ama sadece üç beş densizin bu yolsuzluk işinin içinde olduğunu düşünüyordum. Ama haramzadelerin açıkladığı ses kayıtlarından anladığım kadarıyla akpde en üsttekinden en altındakine kadar herkes yolsuzluğun içindeymiş. allah yolsuzluk içindeki herkesin belasını versin.

Akp ye oy vermeyeceğiz de kime vereceğiz sorusuna gelecek olursak; hiç bir fikrim yok. Statükocu chp ye mi vereceğiz? Yoksa faşist olan bdp ve mhp ye mi? Açıkçası türkiyede ortalama sağ görüşlü bir kişinin akp dışında oy vereceği bir parti yok. Saadet ve büyük birlik var ama onlar barajı geçemiyor. Onlara versek bile yine ak partiye yarayacak aq.
dogru yola gecis icin iyi bir adimdir.
Çok iğreti duran söz. Birisi yolda karşısına çıksa, "başka partiye oy atarsan çarpılırsın" dese hemen makas değiştirir. Şu güne kadar bu zihniyetle hareket ettiyse pek bi şey beklenmez ondan zaten.
Siyasal islam mantıksızlığından kurtulabilmiş bireyin kurabileceği cümle. Tekrar tekrar belirteyim akp ye oy vermek farz değildir. Chp ye oy verirseniz kafir olmazsınız. Akp ye oy vermek zorunda hissetmenize sebep olan tek şey müslüman olduğunuz ama oy verdiğiniz parti müslümanlığın temel esaslarını zaten ayağının altına almış durumda. Bu riyakar insanlara oy vermek şu anda gerçek bir müslümanın yapacağı en kötü tercihtir.
milleti gaza getirmeye çalışan antiakpli söylemidir.

not: akpli değilim, bu kadar saf olmaya gerek yok.
güncel Önemli Başlıklar