bugün

(bkz: #15546568) hoşgelmiş yazar... çok yeni henüz. vicdanlı kardeşim benim!
bana neden uyuz olduğunu anlamadığım yazardı. dur bakam dedim ne yazmışlar kendisi için. bir girdi numarası ile salih mirzabeyoğlu nun başlığına gittim, orada anladım. islami akıncı seni. * komik çocukmuş attığı mesajla baya bir güldürdü ayrıca. "aslan, beni tanımazsın" gibi ağır abi metodları var kendisinin. neyse aferin akıncı kardeş.

salih mirzabeyoğlu en son cia bana çip taktı dedi doğrumu acaba ağır abim? takmışlar mıdır?

(bkz: salih mirzabeyoğlu/#15546568)

babasının yaptıkları ile kendini satmak isteyenler hep beni bulur. kardeşim sen neredesin sen... bu benim dedem hacı demeye benzer. bana ne, sana ne babandan. o gerekeni yapmış sen ne yaptın mı sen. bizde makamlar senin sandığın kadar ucuz değil benim dedemin biri galiçya cephesinde kayıp, biri balkan savaşından kurtuluş savaşına kadar her savaşa katılmış istiklal gazisi subay. şimdi bende sana, sen Türkiye'de dedemin sayasinde oturuyorsun diye havamı atayım. sonra demezler mi?. "dedenden allah razı olsunda sen ona layık olabildin mi?" diye...

(bkz: 17 ağustos depremi sırasında yazarların yaptıkları/#16365805)

geçen gün, aslanım, kaplanım, akıllı ol, ben tesbihle çok dolaştım diyen adam, 1999 depreminde apartmanı anne kucağında terk etmiş. *
(bkz: cesare pavese)
Işık hızında kılavye kullanan yazar.
soy kütüğümüze inilse 7. kuşaktan akraba olma ihtimalimizin olabileceği kanısındayım. beyin kıvrımlarımız oldukça benzemekte.
sonunda düzgün bir şeyler yazan biri.
sağolsun.
(bkz: ensonhaber com yorumcuları)
güncel Önemli Başlıklar