bugün

görsel
Hayallerinde Henry cavil gerçekliğinden aşkitom tontişim dediği mütahit mahmut.
Hery cavill kim la!!! Çıkar o eteği, o ruj ne kızım sil la şunu, hadi be hadi 40 saat oldu ağaç olduk, kim o lavuk?, Ne bakıyon bilader vb soru cümlelerini kurabilir mi? Kuramaz... ılık tiptir, modern metroseksüel erkektir henry, bizim kızlar üzer bunu...
Bu ne ya. Abartılmış şişirilmiş balon.
(bkz: güruh)
henry cavill garou replikasıdır. asıl başlık garou erkekse türk erkekleri ne olmalıdır.
cevabı; kürdan kollu, yamuk dişli, 50 kilo ve 1.65 boyuyla kendini allah sanan kertenkeleler olan sorunsaldır.
adamın götten yemiş gibi hali var can yaman bunun içinden geçer.
Henry cavill cüneyt arkın'a kendi oğullarından daha çok benziyor olabilir lan. Görsellerde bi cüneyt arkın fotoğrafı var da o şekilde fark ettim şimdi. Genetikle açıklanamayacak bir şey, ateyizlerden cevap bekliyorum.
(bkz: sucuk).

Swh.
bunun gibi kadıköy nişantaşı arası 500 tane erkek gösterebilirim.
(bkz: yine moral bozdun kardeş)
Biz de kendi çapımızda bi makineyiz yani.
avrupa ya gidin çöpçülük yapan erkekler bile daha yakışıklı. hatta justin bieber bundan daha karizma.
henry de kek diğerleri de. uzumlu kek, fındıklı kek, fıstıklı kek, erkek.

di mi mahmut abi?

di.
Açılın sorunsalınızın içinden geçiyorum.

görsel
(bkz: afkanlar kardeş çekemeyen de kalleş)
tom hardy ve henry cavill benim için maalesef fetişleşmiş iki erkek. çok tuhaf oluyorum bu ikisine. asdfgdh. dudaklarımı tom hardy'e benzettikleri için kendimle öpüşme merakımı gidermek istiyorum. üst dudağını ısırmak istiyorum. benim üst dudağım bi tık daha büyük. bence çok iyi bi çift olabiliriz tomlan. henry, tek gecelik. ama tom alıp koca yapılabilecek bir erkek. gerçekten öyle. çok güzel kokuyor bence. boynu falan. neyse. kötü oldum.

ikisini de sakalsızken asla beğenmiyorum ama bıyıklı halleriyle bir gece için direkt on yılımı feda edebilirim. inanılmaz bir seksüel enerjileri var.

şuna bak. pis ve buna rağmen yalanası; görsel

kalktı aq.
bu cümleyi kuran türk kadını olunca cümle yok hükmünde oluyor. yani sese dönüşen kelimeler havada absorbe oluyor biz hiçbir şey duyamıyoruz, tekrar söyle hayatım ne dediğin pek duyulmuyor.
(bkz: hinriy civill irkiksi tirk irkikler)