bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  henüz oy kullanmamış kararsız ve zararsız vatandaş sorusudur. Bir cümleyle ikna edebilenin dava adamı olur.
  1 ... yunlu dusunur
 2. 2.
  atatürk olmasaydı babamız kimdi bilemezdik, adımız yorgo olurdu, be hey dürzü, türkiye laiktir laik kalacak, ordu göreve. (chp).
  6 -4 ... just close enough
 3. 3.
  (bkz: Bu milletin amına koyacağız)
  (bkz: Öcalan ın heykelini dikeceğiz)
  2 -4 ... asfaloth
 4. 4.
  (bkz: o barış bu ülkeye gelecek)
  4 -3 ... dar hejirok
 5. 5.
  Ülkenin geleceğini, daha iyi çalışma şartlarını, daha insancıl hayati, daha özgür gençliği, daha bağımsız basın ve yargıyı istiyorsan MHP.
  3 -3 ... nickime kurban ol
 6. 6.
  Birkaç mehmet öldü diye meclis toplamayanlara ya da merkez türkiye projesi ile hong kong benzeri özerk, liberal bir vergi cenneti oluşturmak isteyenlere oyunu atma güzel kardeşim.

  Edit: komünist parti ile chp arasında kaldım, chp ye bastım oyumu pişmanım. Sen yapma kardeşim git mhp ye bas o bile daha iyidir. Şu liboş kürtçü chp ye oy vermeyin. Yahudi akp ye hiç vermeyin.
  2 -2 ... littleboynamedtrain
 7. 7.
  holter testi yaptırmaya gittiğim kardiyoloji servisinde ödenek çıkmadığı için yaklaşık 20000 tllik ameliyatı asgari ücretle geçinmeye çalışan ailelere ödeten ama kendisi saraylarında keyif sürenlere verme kardeşim. şehit analarına gözyaşı döktürüp ülkeyi pkklılara peşkeş çekenlere verme. belli bir duruşu olan partiye ver. gel mhpye ver.
  edit: anlam bozukluğunun anasını ağlattım farkındayım ama hala elim ayağım titriyor.
  edit2: ve o yerli uçak lafına kanıyorsunuz da tüm yazılımlar israilli şirketler tarafından yapıldı. adamlar(!) israille hiçbir ilişkiyi kesmedi.
  3 -1 ... zall save the queen
 8. 8.
  (bkz: anani sikerim) yeterince ikna edici.
  2 -4 ... fear of the zall
 9. 9.
  Ayakkabiya ihtiyacin vardir. Bir mağazaya girersin ayakkabi alirsin. 2 ay giyersin bir tarafi yirtilir. Tekrar gidersin tekrar alirsin 5 ay sonra parcalanir. Ama magaza degistirmek hiç aklina gelmez. O magazadan kazik yemissindir bir kere zararini cikarmak istersin. Daha pahali bir ayakkabiyi yine ayni magazadan alirsin.
  3 ... teslanin bozuk radyosu
 10. 10.
  --spoiler--
  kararsızlık nedir bu ne kadar gerzekçe bir çıkış. sizin gibi aptallar yüzünden bir bok olmadı bu ülkede zaten. siktirip gidin.
  --spoiler--
  1 ... issizadadasandalisteyenadam