bugün

internet'te yazılan patlıcan suyu kürü, zeytinyağı, kantaron yağı gibi tedavilerin hepsini aynı anda uyguladım. şu anda götüm tamamiyle kayboldu. dolayısıyla sıçmak gibi bir sorunum da kalmadı. cümleten teşekkürler arkadaşlar, hakkınızı helal edin.
çükünü de aldırırsan çok terbiyeli birisi olursun... ayıp şeylerden tamamen arınırsın ajana. sesli güldüm.
Fazla acı, kuru ve ekşi şeyler tüketimi sonucu oluşan elim hastalık türü.

Ülkemiz erkeklerinin yüzde doksanını kapsayan bir hastalıktır ayrıca.

Anüste bir çıkıntı, uzun soluklu wc de kalma...
Dış basur ise, zeytinyağıyla parnağı sıvazlayıp, göt deliğinde ki memeyi götünüzü parnaklar gibi içeri sokun. Usul ve nazik olun.. Hard severler coşup mabadınızı mındar etmeyin. Ciddi anlamda rahatlatır ve tedavi sayılacak derecede basuru geriletir.
Kabız olmamaya dikkat edin. Bol bol sıvı tüketin. Yazık etmeyin kendinize.
işin sonu doktorun parmağıdır.
doktorunuz tarafından netflix izlemişe çevrilmenizle sonuçlanan hastalık.
Kapıdaki düşman.

görsel
Göktaşı yada yarı insan yarı robot değildir.
hemoroid, yörüngeleri çoğunlukla mars ile jüpiter gezegenleri arasında kalan gökcisimleridir.
bir insan 20 yaşında hemoroid olur mu olurmuş bak oldum. tavsiyeleriniz nelerdir?
alternatif bir çözümü var... gerçekten basur sorunu yaşıyorsanız.

kendinize suya oturabileceğiniz bir düzenek hazırlayın.

olayın mantığı şu... oradaki hücrelere mümkün olduğu kadar tamir için nutrition ulaştırmak, bir nevi ilaç etkin maddesi gibi.

anti inflamation yiyecekler tüketin bol bol... genelde doğada acılık sahibi sebzelerdir... zencefil, turp, roka vs vs... netten bulursunuz.
bunları oraya ulaştırmak için de kan akışı sağlamanız gerekir.

günde bir kaç defa ... 2 sıcak 1 soğuk şeklinde 3-5 dakika suya oturun.
bunu bir kaç hafta yapın... etkisini ve iyileşmeyi görürsünüz.

şehir efsanesi değildir... sorununuz varsa deneyin.
zaten yaptığınız altı üstü suya oturmak...
genel cerrahi polikliniğinin yolunu tutmaya neden olur.
itina ile patlatılır. Dün arkadaşın birinin basurunu patlattım.
(bkz: hemoroid şizofren)
soğuk suyu-sıcak su yoluyla tedavisi var. ben batı tıbbının geçmişini zikeyim.
Arka deliğin yüzeye yakın yerlerinde damarları pırttlaması, arka delik variside diyebiliriz. Acı yemekle uzun süre oturmakla ekşili yemekle azabilir. Hareketsiz kalmayın.
büyük fransa imparatorluğunun sonunu getiren hastalıktır, kanlı basur.

hep tennesse acı biberinden ...
göt lalesi pardon memesidir.
Tarihte krallarin padisahlarin bile ebesini bellemesiyle meshur hastalik. Bkz: #basur
Ankara’da meshur bi hoca var herkesin gittigi. Ama ne yaparsaniz yapin orada sikinti varsa amaliyat da olsaniz tekrarliyor, tecrube konusuyor

Saka bi yana ncare sakayik hapi ve kremi ile çözüm oldu. Biraz pahalı ama göt üstüne oturmanın bedeliymiş