bugün

Sevilmez kendi cinsi tarafından.
Haberi olmadan kendisini bir takım yarışlarda, mukayese alanlarında bulur.
Yalnızdır yüksek ihtimal.
erkeklerin pek çoğu diyelim, başta çok beğense de zamanla ego legosunu yarıştırır, zeki, güçlü, güzel kadınla yapamaz.

Ortalama, az kafası basan tip, her zaman daha fazla 2 cins açısından da tercih sebebidir.
Yavaş yürüyün hız limitini aştınız şüphesiz sjsj.
Vardır illa ki, aramaya inanmak bu konuda size yardımcı olabilir..
kimse aptal ve çirkin olduğunu kabul etmez ki. sorsan her 10 kadından 8'i kendini böyle görüyordur.

ama gel gelelim...

ya da gelmeyelim. onlar da öyle mutlu demek ki.
suya götürür susuz getirir.
kendisinden çok iyi ajan olabilecek kadındır. ajan olmasa bile elbet bir yolunu bulur ve kadınlığını ya da zekasını kullanıp istediğini elde eder.
bulduğunuz an direk evlenin bence . sonra çok pişman olurusnuz.
Çok uyumlu bir çift olacağımızı düşündüğüm kadındır varsa alırım bir dal oltamı attım kök salmayı bekliyorum.
Bu kadınlar alir yürür. Sanslidir.
bunlardan bir adedine sahibim.
Çakaldır.
Vardır. Kesin bilgi.
Yayılmasın, kapılmasın.
Tanımadım bilmiyorum, ama tarihten tanıdığım örnekleriyle bildiğim kadarıyla, acımasız, sevgi bilmez, ancak bir yere kadar getirilebilecek kişiler oluyorlar. Yükselişlerinin bir sınırı olması şu sözü ister istemez bana hatırlartır.

Yüksel Türk, yüksel, senin için yükselmenin sınırı yoktur.

Yani yüksek insan profiline çok ters gittikleri yönündeyim. "Hem zeki hem güzel" olmak görevin sonu değildir.
herkesi psikanalist yapan kadın.
Kaldıysa bir tane rica edeyim.

Not burada kadını Meta olarak gördüğünden değil
sanırım uludağ sözlük gibi bir yerde kendini ispat etme derdine düşüp "bu benim" imasında bulunmaya gerek duymaz.

neyse;

"güzel kadınlar aşkla aptallaşır ama hem akıllı hem güzel kadınlar, aşıkken de akıllıdır. işte bu yüzden hep yalnız kalır."-paulo coelho
Var olup ulaşılması güç olan kadındır kendileri.
Türkiyede bulunmaz efendim.
banane kadınıdır. bize bakacak değil ya.
Vardır.

Birazdan buraya bununla ilgili 8 paragraf yazı yazacağım.
Alt tarafı Yoktur demek için ne kadar uzatmış.
Yoktur.

Ya sizin güzellik algınız düşüktür, ya da sandığınız kadar zeki değildir. Güzel kadın, daha ergenliğin başlarından itibaren çevresi tarafından yoğun ilgiye mazhar olduğundan dolayı, her şekilde albenisi olduğunu ve tercih edilesi olduğunu bilerek büyür ve kendine ekstra özellikler katma gayreti içerisinde bulunmaz. Tüm yatırımını fiziksel özelliklere göre yapar, dıştan baksan yüzüne bakmaya, öpmeye kıyamazsın ama içi bomboş bir kadındır, 0'dır bilgi birikimi, yaşanmışlığı. Finali 30'dan sonra kapak atacak bir gerizekalı arayarak ya da birilerinin sugar daddysi olarak kapatırlar genelde.

Zeki kadın da güzel değildir işte, ortalamadır tipi ya da ortalamanın bile altındadır(ki çoğunlukla böyle olur) küçükken karşı cinsten görmediği ilgi, çok fazla sosyal olmayan bir yaşam ve yerine göre aile baskısı bu kızları okumaya, kariyerine odaklanmaya, kişisel gelişime yöneltmiştir, içgüdüsel olarak fiziksellikle beğenilmeyeceğini bildiğinden bu açığı zekasıyla, entelektüel seviyesiyle kapatır, ki başarılı da olurlar, azımsanmayacak kadar erkek aşırı güzel bir kadınla birlikte olmaktansa kariyeri olan, zeki ve eğitimli bir kadını tercih etmek istiyor. Yine de yalnız kaldıkları, kedileriyle mutlu mutlu yaşayarak final yapanları da vardır.

Yoktur azizim, yerli yabancı bir çok kadınla münasebeti olmuş, kimileriyle derin duygular yaşamış, kimisine devamını getirmeden yol vermiş, bazen de terk edilmiş bir adam olarak bir kadın hem zeki hem güzel olamaz.
ajan olacak kadındır. ama genelde bir bok olmaz.
kimse kendini cirkin ve aptal bulmaz.
dolasiyla pek cok kadinin kendinin icinde oldugunu dusundugu kategori.
Özeldir ve zor bulunur onu arayan çoktur çaba harcamak gerekir.
güncel Önemli Başlıklar