1. 1.
    bir de kütür kütür kültürlüyse kaç kaç kaç.
    3 ... ustumu ortsene anne
  2. 2.
    Hayatını zorlaştırıcak kadındır .

Şaka bir yana kadın zeki oldumu hayat daha güzel geçer .

Güzellik ne istedigine baglı olarak degişir benim istedigim güzellik

Kalbi güzel dili güzel ruhu güzel olanı oda oldumu daha insan ne ister.
    3 ... byertas
  3. 3.
    Herkesi siklemeyen, götü havalarda kadın modelidir. Şahsen tercihimin dışında kalacaktır. Zira şımarık olur bu tipler. Çekilmezler.
    2 -1 ... seracettin
  4. 4.
    olsa da yesek kadını.

fakat sayıları o kadar az ki (yani sanırım öyle) doğada henüz rastlanılmadı kendisine.

var olduğuna dair mitler dolaşıyor olsa da artık insanlar böyle bir kadının olduğuna dair inançlarını yitirmek üzereler...
    1 -3 ... narcissistic
  5. 5.
    hak edene gözüktükleri konusunda rivayetler var,
    hak eden bulamadıklarında herhangi bi hayat kıvılcımı göstermedikleri kendi içlerinde sakince yaşadıklarını biliyorum.

lütfen onların yaşaması için doğal ortamları fazlalaştırin ve üremeleri konusunda seçici olduklarını unutmayınız.

pandalar ve zeki kızlar ölmesin.
    11 -3 ... kalbinizisikeyim
  6. 6.
    asla mutlu olamayan kadındır.
    kendimden biliyorum.
    1 -1 ... hachikos
  7. 7.
    Zor bulunana ve yakın gelecekte nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya gelecek olan bir nesildir.

Yanlış anlaşılmasın zeki kadın ya da güzel kadın yoktur demiyorum sadece iki özelliği bir arada bulunan kadının zor bulunduğunu ifade ediyorum. Bu biraz erkekler içinde gecerli çok nadir zeki ve yakışıklı erkek tanımışlığım vardır.

Elinde bu kriterlere sahip bireyler bulunduranların ellerindekinin kiymetini onu kaybetmeden bulması gerektiği önemle rica olunur.
    1 -1 ... bemane u dijber
  8. 8.
    kendi kendine yetebilen bir kadınsa sizin işiniz zor çünkü size bakmaz. size bakıyorsa ya zeki değildir ya da güzel değildir çünkü.
    ... ordorm
  9. 9.
    Yoktur. Hem zeki hem güzel olsam ne sanki zeki yakışıklı erkek mi var.
    -1 ... kernel
  10. 10.
    Özeldir ve zor bulunur onu arayan çoktur çaba harcamak gerekir.
    ... emre84