bugün

geçim insanı değildir.
yarın öbür gün neler neler isteyeceğini kestiremiyorum bile.
oğlunun adını bektaş koyacaktır. tamam be kötüydü.

(bkz: ne salak salak başlıklar bunlar)
Ben direk tapu kadastroya gidip arsaları üstüne yapayım en iyisi bunun sonu gelmeyecek belli. Tek sıkıntı ileride beni begenmezse ne yapacağım.
çift burma isteyen kızın yerini tutmaz.
Cocuksu tarafini koruyabilmis kizdir, oyle bebeksi konusmalar vs hareketlerde bulunabilir. Evrimini tamamlamamistir.
Basta cok sevimli sirin falan gelebilir, ama ilerleyen zamanlarda katlanilmaz bir hal alir. Uzak durun.
Bunlarin "hem tektas hem seksi ic camasiri isteyen" modelleri daha olgun akli basinda ve disiliginin farkinda oluyorlar. Evlilik icin bu model daha uygun olur.
Bizim hanım ikisini de istemedi ama ben yinede ikisini de aldım. Biraz kaçtı ama olacak o kadar.
isteyenin bir yüzü karadır gerisi ona kalır.
canı cehenneme denilesi kızdır.
böylelerinden fayda varmıdır.
2,5 taş alınarak orta yol bulunacak kızdır.
Cok dogru istiyorum bunda ne var? Parasi varsa alir yoksa almaz. Basit.
üç vakte kadar ocağınıza işte bu incir ağacını diker.

https://galeri13.uludagso...-agaci-dikmek_1284943.jpg
evde 15 isteğinizi kabul etmek için isteyen kızdır.

aldanmayın. evlilik sizin sandığınız gibi bir şey değil. yok öyle tuttuğum yerde öperim gibi bir şey.
kankim evleneceğin zaman beş taş da iste diye fiştekleyen yakın arkadaşımdır. Kızlarla yüzük yarıştırmak için ne güzel bir gün.
gözünü toprak doyursun cinsindendir.
Babasının evinde prensesler gibi yaşamasına devam etmesi gereken kızdır.
Zen siz olmaz
Aris pırlanta
Atasay kuyumculuk
Blue diamond
Altınbaş pırlanta

Kızlar özendiniz değil mi, biliyorum zaten birkaç reklam yaptım. isteyin isteyin. istemek sizin en doğal hakkınız. Herkes yapabilir mi? Karat meselesi bu. Gücüne göre. Tektaş lar da 5 taşlar da o kadar pahalı değil artık. Fiyatlar uygun. Mesela altınbaş pırlantanın linki önümde açık şuan. Kampanya ürünü 0.39 karat beştaş yüzük fiyatı 3.590 fena değil. Tektaş fiyatları da ortalama yine bi tane var kampanya ürünü 0.23 karat 3.190 çok hesaplı. 6-7 liraya iş biter yani. Mesela, Düğun yaparken 20 binlik salon yerine 10 binlik salon tutarsın. Aradaki farkı hanımına istediğini alarak kapatırsın. Ha ben olsam bi tane tek taş yeter. isteyin ama yok yüksekten uçmayın. Makul olun. Uyumcu ve anlayışlı olun. Adamın maddi durumu düzelince zaten kendisi gider alır size en iyisini en pahalısını.

https://www.altinbas.com/pirlanta-bestas-yuzukler

https://www.altinbas.com/...2gtwTlEAAYASAAEgJRZfD_BwE
orta yol bulunup 2.5 taşta anlaşılması uygundur.
Sonunda bektaş bulacaktır.
bunlar aslında kızların kendi başlarına düşündüğü ve talep ettiği şeyler değil; görüyorlar ve istiyorlar. sevgiyi böyle satın alabileceklerini ve garantileyebileceklerini sanıyorlar. instagram her şeyi görünür kılıyor. yüzüğüyle, malıyla mülküyle, sevgilisinin ona aldığı çiçekler, çikolata kutularıyla, balonlarla kızlar kızlar içinde hiyerarşide belirlenmek istiyorlar. "seviliyorum" ve "benim için para harcanıyor" reklamını yapmak onlara kendini iyi hissettiriyor.

modern ilişkilerde kavgaların en büyük sebebi uçsuz bucaksız beklentiler ve o beklentileri karşılayacak kişinin var olamaması. kızlar çok kırılıyorlar. çünkü gördükleriyle yaşadıkları aynı değil. erkeğin de beklentileri var ve kızlar o beklentinin sorumluluğunu almak istemiyorlar.

bu gibi pahalı hediyeleri karşılayabilecek erkek bunlardan daha fazlasına muhakkak sahip olmak zorunda olmalı ki partnerini böyle şımartabilsin. elli bin dolarlık bir çantayı bir öğle yemeğinde kız arkadaşına hediye edebilen bir erkeğin iktisaden durduğu konum biraz ürkütücü. bunu gören kızlar her erkeği böyle yüksek standartlara sahip sanıyor.

kızlar, sevgili kız kardeşlerim, asgari ücretin bir tık üzerinde maaş alan eşleriniz olacak. zengin kocişlerden, size sürekli hediye alabilecek erkeklerden bir hayat inşa edemezsiniz. olmaz. o adamların tek bir kişiye bağlı olanları çok zor bulunur. gerçekliği kaybetmeyin.

sadece tektaş ve beştaş meselesi bile bugün türkiye'de dev meblalar istiyor. sadece göstermek için yaşanmaz. insanlar müthiş sıkıntılar atlatarak ilişkilerini sürdürebiliyorlar. sevgi açığınızı böyle kapatamazsınız. pahalı kostümlerle, mücevherlerle olmaz. çantalara sarılıp uyuyamazsınız. bunlar sapkınca düşünceler. eğer çok istiyorsanız kendinize alın yüzüğünüzü. bir erkekten beklemeyin. erkekler karşılıksız yatırım yapmazlar. doğalarına ters. çok salak olması lazım. sadece veren ve hiçbir şey beklemeyen bir erkek çok salaktır. salak bir adamın da dev servetleri koruyabilmesi mümkün değil. sizden önce onu birileri zaten yemiştir.

insanlar iki üç bin liralık gelinliklerle evleniyor, kirada oturuyor, asgari ücretle geçiniyor, çocuk okutuyorlar. şartlarımız bunlar. gerçekler bunlar. gözünüz çok yüksekteyse bir sorun vardır. çünkü gözünüzü diktiğiniz yerde değilsinizdir. önce oraya çıkın sonra talep edin. en dipteyken, iktisadi olarak sıfırken böyle salakça isteklerde bulunmayın. istemek sınırsız. ama sizi seven bir adam eğer isteklerinizi karşılayamıyorsa üzülecektir bu duruma. bunu yapmaya hakkınız yok. insan sevdiğini mutlu etmek ister, mutlu görmek ister. ama karşılanamaz talepler işi hep yokuşa sürüyor. bıktırmayın. yüzük mü istiyorsunuz? simgesel bir şey nihayetinde, eğer maddi olarak adamın parası gümüş yüzüğe yetiyorsa onu da kabul edin. ne olacak? ne olabilir? en iyisine layık olduğumuza bizi kim inandırdı? neyiz de pırlantalarla, pahalı kostümler içinde, bir apartman fiyatına arabalarla karşılanacağız? am? dört milyar adet daha var. meme? o da aynı şekilde. sizi seçkin kılan şey o adamın sevgisidir. sevgi de öyle üç beş kuruşla, iki çift sahte sözle elde edilebilen bir şey değil. kasılmayın.

doğru kişiyi bulduğunuz an birlikte gelişebileceğinizi unutmadan evlenin. zaman geçiyor. ve geçen zaman erkeklerin genelde lehine, kadınların aleyhine işliyor. yüzük müzük, evler arabalar, yatlar katlar. geç. gerçeklik bu değil. gerçeklik ayın sonunu nasıl getireceğini düşünmek. gerçeklik faturalar. gerçeklik market rafları. gerçeklik otuzundan sonra öfke nöbetlerine giren yalnız kadınların hikayeleri. gerçeklik ev sahibinin banka hesabına yatan para. gerçeklik çocuğun okul ücreti. gerçeklik bunlar. instagramda iki poz için aylarca ödeyeceğin tatillere gitmek değil. mış gibi yapmak değil. bu kafayla çok üzüleceksiniz. inanın böyle. o günler gelecek.
güncel Önemli Başlıklar