bugün

zengin oldukları için mi seksidirler yoksa seksi oldukları için mi zengindirler? işte bütün mesele bu!
KiM KARDASHiAN GiBiLERDiR.
(bkz: Allahlarından bulsunlar)
kim kardashian kim? listeye bile girememiş!
hanlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar.
nicole kidman, kathrine zeta jones, angelina jolie ve paris hilton.
vurduruyordur.da.
ya nolacağdı... fakirden seksi mi olur yapraaam?
Her erkeğin rüyasını süsler..
hayatım boyunca bir kere karşılaştım böyle bir kadınla. hayatıma girmesiyle çıkması arasında 3 aylık bir süre geçti ve o sürede gerçekten bazı şeyleri anlamama sebep oldu. biraz hikayeyi anlatmak gerekirse...

uzun zamandır orta halli bir bloga sahiptim, kendi halime takılıyor gelen yorumlara filan cevap yazıyordum. genellikle deneme türünde edebi şeyler yazıyordum. bir akşam anon olarak birisi dikkatimi çeken bir şey yazmış. neyse cevap verdim, ondan sonra o sorunun altında kısa çaplı bir sohbet döndü. beni 1 yıla yakındır takip ettiğini ve sadece sohbet etmek istediğini söyledi. tabi neden olmasın dedim ve tam mail adresimi veriyordum ki numaramı istedi. hayatta yapmayacağım bir şeyi yaptım ve hala neden yaptığımı bilmem numaramı verdim. o zamanlar watsap var mıydı bilmiyorum ama ben kullanmıyordum o yüzden oldskool mesajla konuşmaya başladık. kadın olduğunu düşünüyordum ama ne adını ne de herhangi bir özelliğini söylemişti. neyse yazılarım üzerinden, edebiyattan müzikten kısacası her şeyden muhabbet ettik. hala şahsına ait bir bilgim yoktu ama ben ona rahatça kendimi anlatıyordum. bir gün eski sevgilisinden bahsetmeye başladı ve o zaman cinsiyeti konusunda da emin olmuş oldum. sevgilisinin ona yaptıklarını anlattı uzun uzun, bazı mesajlarında resmen ağladığını hissediyordum. böyle birkaç gün devam ettikten sonra seni arayabilir miyim dedi. geceyarısına geliyordu tabi ki dedim ve hemen aradı. telefonu açtım ve duyduğum sese inanamadım. hayır harun abi değildi asdasasd. dünyada duyduğum en tatlı ses tonu telefonda çekingen bir tonla merhaba diyordu bana. o saatten sonra zaten ben bir daha hiç konuşmadım desem daha doğrudur. sustum ve sadece onu dinledim. saatlerce konuştu, zorla beni konuşturdu. neyse bu konuşmalar esnasında arada laf benim olaylara yaklaşımıma ve olumlu özelliklerime filanda kayıyordu ama aramızda yaş farkıda olduğundan ötürü ben olaydan işkillenmiyordum. benden 5 yaş kadar büyüktü. benim tepkisiz duruşum anlaşılan onu nihayetinde bezdirmiş olacak ki buluşalım dedi. ansızın ağzımdan olur lafı çıktı ve ertesi gün için sözleştik. eh tabi ben o aralar çulsuz öğrenciyim, aylık akbilimle ortamlara akıyorum, durumumu izah ettim orta bi yerde buluşalım dedim fakat o ben seni alırım sen beşiktaşa gel oradan keyfimize göre gezeriz dedi. dedim iyi madem. neyse gün geldi ben beşiktaş meydanında eller cepte bekliyorum, böyle ışıklara yakında duruyorum ki geldiğinde trafiği çok engellemeden hemen binebileyim. o arada telefonum çalmaya başladı baktım o arıyor. bu arada blogda fotoğrafım olduğu için o benim görünüşümü biliyor. dedi ben geldim seni görüyorum hadi karşıya geç bak sellektör yapıyorum dedi, tabi bi an kendimi az orospu hissetmedim ama işi geyiğe vurmadan karşıya şöyle bir baktım, bakmaz olaydım. araba diye beklediğim şey bildiğin baya tanktı. bmw x6 veya 5 tam hatırlamıyorum karşımda duruyor içinde de fıstık gibi bir hatun bana sellektör yapıyor. o an dedim ki işte şimdi sıçtın. sakin adımlarla arabaya gittim, geçtim içeri oturdum. bir anda boynuma atladı, nihayet dedi. dedim valla nihayet ama bu böyle olmadı keşke bu durumdan beni de haberdar etseydin. ne var durumumuzda dedi. sustum yola koyulduk. oldukça güzel deniz manzaralı bir mekana gittik hem bir şeyler içmek hem de atıştırmak için. tabi mekanın fiyat listesinin benim okul harcıma eşdeğer olduğunu size anlatmam gereksiz olsa gerek. dedim madem her türlü göte girecek o zamanlar alkol kullandığım için ben bi duble sek rakı söyledim mezesiz. çünkü 3 çatal mezeye orada benim götü bırakmam gerekebilirdi. o tabi yardırdı coşturdu masayı. muhabbet sohbet derken gece yarısına kadar oturmuşuz. benim kafa tabi rakınında etkisiyle hayata bşvermiş modda, iş geldi hesap isteme kısmına, eli kaldırıp çok havalı bir şekilde hesabı istedim lakin hesap beni istemedi. daha doğrusu rakamları da ben seçemedim. tabi hesap bana kalmadı hatun şahsımız hesabı ödeyip arabaya geçelim dedi. bu arada bi ben öküz gibi içmişim kız gayet iki duble rakıdan sonra içmeyi bırakmış bütün gece beni seyretmiş. baktım tatlı tatlı sırıtıyor. böyle o gülümsedikçe benim içime bi ateş düşüyor. dedim oğlum olmaz bu iş, hiç düşünme siktir olup in şimdi bu da sana güzel bir anı kalsın. eh dediğimi de yaptım durumu anlattım, hayatımda bulabileceğim en güzel en zengin en tatlı işte aklına ne gelirse artık öyle bir kızsın ama olmaz dedim. affet diyip çıkıp gittim. blogu sildim, numarayı değiştirdim. resmen kayboldum piyasadan. kızı da göt gibi bıraktım. işte bende böyle bir götüm. hazır konu açılmışken anlatayım dedim.

ilişki açısından denge yoksa ilişkinin yürütülemeyeceği kadınlardır. bu da tanım olsun.
Katil olur onlar. bize öyle öğrettiler

(bkz: temel içgüdü)
güncel Önemli Başlıklar