bugün

iyi sözlükler arkadaşlarım;

az önce hürriyet com tr de yer alan bir haber. polis yaptığı baskını video kameraya almış.

video içerisinde, 27 ila 33. saniyede yer alan görüntülerde; duvarda asılı olan atatürk resmine dikkat!!!
başbakanın yeğeni gibi yapıp içiciyim deseymiş. çünkü 50 kilo ya kadar artık içicilik sayılıyor sayesinde.
hem şeyh hem de karı satıcılarından daha iyidir. ne olduğu belli en azından amk. bu ülke sikerek cennete gönderen şeyhleri de görüyor, biliyor. muzunu öptüren dogma peygamberleri de.
(bkz: haa tamam o zaman)
(bkz: vur yaftayı gitsin)
(bkz: geyiğin böylesi)
(#13204838) din iman diye geçinip kızların bokunu eşeleyen yazar da var.
Gayet normal bir olaydır. M. kemalde litrelerce âlkol, onlarca sigara içerdi.
(bkz: Sirozdan gitmek)
(bkz: başlık olsun diye başlık açan itici yazar)
"ulan kafasında sarığı, duvarında hadisi elinde tespihi bir sürü tacizci pezevenk zoruna gitmiyor da bu mu zoruna gidiyor?" diye cevap verilebilecek hede.

adamı sinirden deli ederler amk.
bu propaganda amaçlı bir başlıktır demekten kendimi alamıyorum. güzel ülkemin içerisindeki ak sakallı dedelerimizinde nur çeşmesi adı altında seks yaptığı gerçeği genede şükrettirmeye yetiyor.
genellemek uygun düşmez esasen. ama şöyle de bir şey vardı:
(bkz: mehmet erdoğan) , yani 50 kiloluk esrarla yakalanan ve başbakan yeğeni olan kişi.
edit: birilerinin gücüne gitmiş. tamam içici o, çok içiyor sadece.
duvara atatürk resmi asılınca kemalist mi olunuyor diye derin derin düşündüren kafa yedirttiren zihniyet.

kemalist değilim, kemalizm'in Atatürkle ilgisi olduğunu da düşünmüyorum Atatürk ilkelerinden yola çıkılarak oluşturulmuş ve Atatürk'ün fikirlerinden çok fazla uzaklaşmış bir ideoloji olarak görüyorum. Kemalist olmamamamı Atatürk karşıtı olmakla suçlayana ağır küfür ederim diye özellikle belirteyim. Atatürk'ü seviyorum ama kemalistleri sevmiyorum farklı şeyler çünkü.

duvarda atatürk resmi var. güzel. duvarda atatürk resmi olan bir evde uyuşturucu satıcısı yakalanmış. vay beee adam kemalist.

kemalizmi eleştirdiğini sanan zeki arkadaşa soruyorum. atatürk'ü seven biri sapık olabilir, suçlu olabilir her bir bok olabilir ama bu atatürk'ü sevdiği için olmaz. suçludur ama sevmiştir farklı şeylerdir. şimdi sen eleştirdiğini sanarken aslında kendi düşünceni kendi ideolojini bok içinde bıraktığının farkında mısın?

kemalizmi eleştireceksen al oku kemalizm ne diyor ne demiyor öğren, sonra de ki, bak şu şu şu yanlış böyle olmamalı de birşey de. insanlar da seni adam yerine koysun eleştirilerini savunsun.

uyuşturucu satıcısının yakalandığı evde atatürk resmi var hem kemalist hem uyuşturucu satıcı dersen kendi sıçtığın bokun içinde kalırsın.