1. 1.
  çirkin olması onun ayıbı değil ama havalı olması çoğu kimseyi fıtık eder.*
  2 -1 ... kotuyum ben kotuyum
 2. 2.
  kendilerini herkesden üstün gören kızlardır. yüzlerine bir ton boya sürerler buna makyaj derler. kimse ile muhattap olmazlar. ilgi çekeceklerini sanırlar ama fayda etmez. ***
  1 -1 ... hippolytos
 3. 3.
  yeditepe üniversitesi kızlarının tanımı yapılmış sanki.
  4 -1 ... biseyleryazmali
 4. 4.
  kendini güzel bulan kızdır.
  havalı olması normaldir. çünkü her kız biraz havalıdır.
  1 ... ismimuzundiyenickimkisaolsun
 5. 5.
  insanı en çok çileden çıkaran kız grubudur. karşılaştırdığınızda sizi abazanlıkla suçladıkları yabancı kızlara göre daha göbekli, daha götü yere yakın olup kebapçı gibi kıllı kollarını, bellerini gösteren askılı dar badi giyince kendilerini afet-i devran sanarlar. o giydiklerinde doğaüstü güzelliğe büründüklerine inandıkları elbiseleri üzerlerindeyken ola ki bi işiniz düştü de bi konuda konuşmak istediniz... sizi öyle bi terslerler ki feleğiniz şaşar. saati sorduğu kızdan benim sevgilim var cevabı alan arkadaşım var ya... valla.
  5 ... mykalkan
 6. 6.
  tenik universitede makine muhendisligi okuyor olabilirler.
  1 -1 ... beast
 7. 7.
  makine ve elektronik mühendisliklerinde bolca rastlanabilecek kız türüdür.
  4 ... fantastikgenc
 8. 8.
  çirkin olmasının ve bunun farkında olmasının getirdiği komplexden olsa gerektir.
  -1 ... drumreflex
 9. 9.
  bu türün çeşitli kombinasyonlarını otobüste, dolmuşta, çatıda v.s. görebiliriz. ama sokaktakileri en tehlikelisidir. örneğin karanfil sokakta eşsiz güzellikte yaratılan kızlara, dükkanlara, seyyar satıcılara, ota boka bakarken yanlışlıkla bu türün kızlarına da gözümüz çarparsa vay halimize. göz göze geldiğimiz anda kafasını öyle bir çevirir ki blendax* ile yıkadığı saçları üç buçuk saat dalgalanır.
  1 ... exelance
 10. 10.
  birde bu kızlar öyle makyaj yaparlar ki insanları hayretler içine sokarlar. öylei tanıyamazsınız bu hanımları. bakımlı olmak elbette güzel bişidir ama bakımlı olmak makyaj yapmak değildir. makyaj -çok kişisel ise editleyebilirim- sadece güzel kızları güzelleştirir.
  ... ardahan