1. 1.
  elbette kimseyi genelleme içinde dahil etme gibi bir durum söz konusu değildir ancak bizler yakın çevremizden-tanıdıklarımızdan yola çıkarak bir çıkarıma varmak durumundayızdır. şöyle ki bizlerin şahit olduğu ya da bir şekilde tanıma mecburiyetine düştüğü malesef ak partisiz kalmış üstüne üstlük başı da açık olan ve ak partisiz ve başı olması nedeniyle gayet rahat tavırlar sergileyen ve açık saçık dahi giyinebilme potansiyeline sahip, ahlakı zayıf olma ihtimali de yüksek olan bayanlardır.

  bunları yolda görürseniz ne selam verin ne susuzluktan ölecek olsalar bir damla su verin deriz biz ama yine de siz bilirsiniz sizin imanınızı ölçmek elbette bizlere düşmez...
  3 -14 ... gecmis zaman olur ki
 2. 2.
  Hani kolaylik dini idi ıslam? Hani dinde zorlama yoktu. Yakisiyor mu arkadaş şimdi sana bu? Su vermeyecekmişiz. insanı dinden soğutan sizsiniz siz!

  tanım: Türkiye de yaşayan bayandır.
  6 -1 ... zuun
 3. 3.
  islamın genel mantığı olan hoş görüyü kavrayamamış , düşünme yetisinden yoksun , hayatı televizyondan öğrenen bünyenin söylediği söz , yazdığı entrydir.
  1 ... koca bir ve ikizleri
 4. 4.
  akıllı bayandır. *
  3 -1 ... refulin
 5. 5.
  Günahkar bilinen kadındır. Sen kimsin ki siyasi simge kullanmıyor ve de halkı sömüren bir tarikat partisine oy vermiyorsun? Kusura bakmayın üstadlarım ama ben akp ye oy verip milyonlarca insanın hakkına giremem. Ayrıca
  (bkz: kul hakkı)
  2 -2 ... lutesyumunsimgesi
 6. 6.
  başı kapalı olup ak partiye oy veren ama her türlü haltı da yemeyi ihmal etmeyen bayandan daha iyidir. kimene lan onun bunun başını kapatıp açmasından, kime oy verdiğinden? gözünüzü seveyim bi gidin artık ya.
  1 ... lalelide bir yer
 7. 7.
  evlenme teklifi alabilecek bayandır.

  dipnot : evet ben yapıcam.
  ... agacatirmananzurafa
 8. 8.
  sürekli takip edilen yazardan sürekli aynı konsepte çıkan başlıklara bir halka dahadır...
  1 ... lajus
 9. 9.
  gece gece yürek burkan bayandır.
  ... gecmis zaman olur ki