bugün

türk ateistlerinin çelişkisidir. hem allah a inanmaz hem de gider cuma namazı kılar. kızmıyorum ben bunlara ne de olsa türk, ne yapsa yeridir.
(bkz: gözlem hevesi)
inanç ya da inançsızlık kimseyi alakadar etmeyen, kişisel değerlerdir.
kafası karışmış insan.
(bkz: cuma pazarı)
niye ki lan diye masumane bir tepki vereceğim insandır.
yeri geliyor dedenin, dayının hatırını almak için gidiyorsun. bu da mı suç oldu?
(bkz: hem müslümanım hem çalıyorum çırpıyorum)

hayır ne var cumaya gitti ise, belki zevk alıyodur lan kimi bağlar?
-hem ateistsin hem de cumya gidiyorsun ne demek oluyo bu osman?
-sanane yar..am.
(bkz: mahalle baskısı)
cumaya gitmeyi sadece allah'la iliskilendirmeyen, sosyal bir aktivite olarak goren adamin yapacagi is.
cuma namazının anlamını öğrenmiş insandir. cuma namazından amaç insanlara dini bilgiler vermektir.
cool takılan ateistinn yaptığıdır.

ayrıca ne bu müslümanların ateistleri namazdan niyazdan uzak tutma çabası? böyle yaparak günaha ortak olmuş olmuyormusunuz ey cemaati müslimin ? nokta.
(bkz: sosyal baskı)
muhtemel baba baskısından çekinen insan türüdür.
artık ateist değildir kanımca...
cumartesi kiliseye giden Hristiyan ateistin, belli zamanlarda Sinagoga giden Yahudi ateistin, Müslüman türü.
Ya çelişkide kalmıştır ya da dalga geçiyodur.'hem zenginim hem dilenciyim' şeklindeki versiyonları vardır.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
ateistim, ama sesim güzel ezan okuyorum diyen insanın bir üst modelidir.
(bkz: hem salağım hem iq testinden 160 aldım)
(bkz: hem kadınım hem erkek)
(bkz: transseksüel)
alışveriş ve menfaat içinde olan insandır.
başımızdaki(başka ülkeden bahsediyorum ben) dinsizlerin radikal islamcı görünümüne girdiği gibi.
robinson eleman olan cuma'dır söz konusu cuma.
akıl var mantık var lan.
çocukken cuma namazına götürülüp, kendi inancını bulduğu zaman inandığı için değil de alışkanlık olduğu ve ortamı sevdiği için gitmeye devam eden, tahminen bayram namazlarını da kaçırmayan, dinin çocukluktan öğretilmeye başlanmasının yanlış olduğunu en iyi gösteren örneklerden olan, insanların dinsiz doğup reşit olunca dinlerini seçmesi gerektiğine hepimizi inandıracak, arada kalmış ama kendisiyle barışık ve mutlu insan tipi.
güncel Önemli Başlıklar