her iki kesim içinde inkar edilen ama sayıca çok fazla olan yazarlardır.

(bkz: ben varım)

edit:(#15605500) eğer bu ülkeyi bizlere verdiği için atatürk'ü sevmek, bu hayatı verdiği içinde allah'ı sevmek ahmaklık ve sahtekarlıksa, hem ahmak hem sahtekarım.
sayıca çok çok fazla olan fakat geri kafalılar tarafından illa bir tarafa yapıştırılması gereken iki olgu olarak karşımıza çıkan durumdur.
aziz nesin gereken şeyleri söylemiştir zaten. (#9844384)
altı kebap üstü şişhane kabilinden boş gelmiş boş gidecek insancıklar grubu.
islam'da ya da kemalizm'de bir kusur görmüş yazardır. zira eğer kemalizm'de bir kusur görmese islam'la kemalizmi sentez etmez. aynı şekilde islam'da bir kusur görmese islam ile kemalizmi sentez etmez. bir insan neden/nasıl hem müslüman hem de x olabilir, anlamak mümkün değil. islam'da nasıl bir eksiklik, kusur var da başka bir sistem, düşünce ya da ideolojiye ihtiyaç duyuyorlar? bir müslüman neden kendini sadece "müslüman" olarak tanımlayamıyor? islam hayatın hangi alanında sessiz kalmıştır da müslümanlar kimliklerini ortaya koyarken, müslümanlığın yanında başka bir x'e ihtiyaç duyuyorlar?
atatürk ü sevmek kafirlik olamaz. fakat "laik" düzeni sevmek kafirlik olabilir. atatürkçü olmak onun kurallarını harfiyen uygulamaksa müslüman değilde "kendini müslüman zanneden" yazarlar olabilir.
(bkz: oksimoron)
(bkz: oximoron)
benim de aralarında olduğum yazarlardır.
buyrun benim diyesim gelen başlık . takdir ettim . *
insanların dini olduğunu devletin dinin olmadığını bilen yazarlardır.
Atatürk'ü seviyorum sayıyorum müslümanımda sanırım sorun bende.
şirk koşmaktan imtina etmeyen korkmayan tiplemeler için olamayacak olan yazarlardir. inançlı olduğunu iddia eden adam kul ile yaradan arasına kimsenin giremeyeceğini bilir. bir insan hem müslüman hem atatürkçü olamaz diyen şirke depar atmaktadır.
Beni yaratan Allah'tır,
Benim rahatımı düşünen de Atatürk'tür.

Atatürk'ü sevmeyenler, nankörsünüz. Atatürk olmasaydı acaba bu kadar rahat düşüncelerinizi söyleyebilecek miydiniz?
ayrıca milliyetçi yazarlardır. hepsine üyeyim çok mutluyum çok teşekkürler.
Kemalizm'in dini olmaz arkadaşlar.
Hak yola gelin.
Stanilist olun
Leninist olun
Troçkist olun
Tayyipist olun
Mahmut efendici olun
manevi tarafımda ( ki bu zenginliğimdir)
hz. muhammet peygamberim vardır.

milli tarafımda ulu önder atatürk üm vardır.
ne mutlu bana ki, bu da milli zenginliğimdir.