bugün

Bazı durumlarda bir erkeğin aklından geçen şeydir.

Nitekim bazı kadınlar ve kızları at gibi oluyor. insan, hem anasını hem kızını yatakta hayal edip duruyor.

Böyle bir hal başıma geldi. Bir kadın var 40 lı yaşlarda. Erik gibi kadın. Evli. Bir de kızı var. 19 yaşında. O da, at gibi. Anası kapalı, kızı açık. Kızıyla sevişmem uzun sürmedi. Vajina ve analdan kız verdi. Halen de veriyor. Hoşuna gidiyor çünkü.

Anasına gelelim. Şimdi amacım bu kadını yatağa atmak. 2 gün önce öpüşme oldu sadece. Haftaya otele davet ettim. Biraz naz yapıyor. Ama geleceğinden eminim. O na da, önden ve arkadan vurmaya hedefliyim. Öyle böyle değil. Afet bir kadın. Bir sonraki hedefim ise, analı kızlı grup seks yapmaktır. 2 sini üst üste koyup, 4 bölgeye giriş çıkış çalışmaları yapmanın hayali bile mükemmel. Evet.
- ııııh anası kızı ıııh kadın ııııh ooo..
- oğluuuum hadi kalk servisi kaçıracaksın hadi oğlum..
- yaaa 5 dakka dahaaaa...
görsel
görsel
diyelim ki hayal gücü değil gerçek anlatman adice. diyelim ki çok heyecanlandın paylaşmak istedin bu sefer de anlatma tarzın adice. kullandığın kelimeler aptalca. böyle insanları görünce tek bir dileğim oluyor. en kısa zamanda geberirsin umarım.
45 de rayından çıktı. Alın bunu.
Mis gibi anası varken teen i kim napsin mk seksin doruklarına milf bir kadınla ulaşılır.
Düşünsene ablan evlenmiş senin enişte ablanı hoplatırken ananı öpüyor. Tam senlik enişte kesin fantezilerinin içinde bu da vardır senin.
Sonrasında babalarıyla da sevişirsiniz heralde ha ?
ananız bacınız yok mu lan sizin alagavatlar.
Hemde babasına kadar gider.
akıllara şu mükemmel yemeği getirir. (bkz: analı kızlı) sizin gibi midesiz amsalaklar yüzünden yemek yemekten soğudum resmen.

görsel
Sonra babası durur mu hani bana hani bana demiş.
senin babanla enişten aynı kişi demek!
Sonra babası da gelsin seni siksin de tüm sözlük rahatlasın.
Gavata bak yav, bu neydi şimdi
görsel
machete filminde machete'nin başka amaçla evine sızdığı büyük düşmanının ailesiyle (karısı ve kızıyla) tesadüf sonucu yaşadığı vaka.
baba-oğul araya alsalarda seni double penetration yapsalar nasil olur?
ortada sen ol tost yapin. eyi mi?
görsel