bugün

Var böyle enteresan tipler. Akıl tutulmasının nirvanası olmalı.

Şaka iseniz komik değilsiniz,
Ciddi iseniz oldukça komiksiniz.

Bu söylediğinizi Suudi Arabistan da söyleseniz sizi keserler. Ciddi anlamda keserler. Ve bunu tamamen inandığınız dinin kitabına göre uygularlar. Buraya Suudi Arabistan da kafaları kesilerek idam edilen kadınların videosunu atmak istemiyorum. illa da inanmıyorum diyorsanız biraz araştırın liveleak da falan var. Bulursunuz o videoyu.

Dümdüz olun yahu. Ne iseniz o olun. Şeriatçı iseniz bunu savunun, değilseniz olmadığınızı savunun.
yurdum şeriatçılarıdır. *
tutarsız bir zihinden beklenecek bir tutarsızlık örneğidir.
zaten şeriat bireylere ne istediğini sormaz. zor kullanarak yaptırır.
Tatli su muslumanligina guzel bir ornek iste daha ilerisi degildir.
Ayni butun omru boyunca sadece namaz kilan musluman gibi.
isteyip istemediğini nerden biliyorsunuz belki istiyor ama hakkını vermeyeceğinden korktuğu için uygulamıyordur ama kalbi olarak bunu istiyordur nerden biliyorsunuz da insanları böyle etiketliyorsunuz?
yazın ege sahillerinde bikiniyle denize girip instagram'da fotoğraf paylaşan ancak şeriat yanlısı olan bir tanıdığım var. kendisi bir şeriat ülkesinde doğup büyümüş olmasından mütevellit sanıyorum çarşaf altından erkeklere kaş atıp göz koymaya, onu bunu ayarlamaya alışkın. türkiye'de bütün kızlar dışarı süslenip normal kıyafetle çıktığı için bu garibimi mavi lensleri kurtarmaya yetmiyor tabi. sanırım kendisi açısından bereketin artması için şeriat gelsin istiyor. ben böyle bir salaklığın başka bir açıklamasını bulamadım.
hem ayranim dökülmesin hem götüm sikilmesin öyle mi
yemezler yavrum.
ne idüğü belli olmayan, ne istediğini bilmeyen, en çok ta ne yazık ki dine zarar veren tiplerdir.