1. 1.
    Cerrahpasa tip fakultesi.

Tecrubeyi birak hemsirelik okumasan bile orda rahat rahat yaparsin. Kan alamayan hemsire biliyorum.
    7 ... di anforgivin
  2. 2.
    biraz daha gezmen gerekecek. çok gezmek istemiyorum dersen akpli bi tanıdığin olmalı ki torpil yapsın. yoksa zor.
    10 -1 ... ruh okuzu
  3. 3.
    benden sana tavsiye, yeni yapılan hastaneleri araştır. sürekli yeni yapılıyor ve açılırken kadrolar boş oluyor genelde.
    3 ... gok kubbeye kadar yolu var
  4. 4.
    Benim gibi biraz seksi olmayı dene diye cevap verilmelidir.
    4 -4 ... disturbing charm
  5. 5.
    başka bir taktik daha vereyim. bir çok hastane hemşirelik mezunu yerine stajyer çalıştırıyor. daha ucuz ya da maaş vermediklerinden. bunları ihbar edersen, yani hangi hastaneyi düşünüyorsan, orayı ihbar et. ama kimliğinin gizli tutulmasını iste, ya da bir tanıdığına ihbar ettir. ondan sonra her gün hastanenin önünden geç, ya da içeri girip çıkıp takip et. stajyerlerin dağıtıldığını görürsen anlarsın ki sağlık bakanlığı baskın yapıp çalışma belgesiz çalışanları dağıtmıştır. hemen o gün iş başvurusu yap, büyük ihtimal olur.
    3 ... gok kubbeye kadar yolu var
  6. 6.
    Hemen ak partiye gel. Yeni üye kaydi yapalım seni. Bırak hemşireliği sana doktorluk bile yer ayarlariz. Ülke bizim.
    9 -1 ... adim recep mekanin sahibiyim
  7. 7.
    aa oysa ki yönetici asistanı olabilirsiniz.

yönetici asistanı olmak için belli bir okul okumaya veya herhangi bir dalda uzmanlaşmaya gerek yok kadın olmanız yeterli çakozlayabiliyor musunuz efendim.

son yılların moda mesleği. dizilerde filan da bolcana çıkıyor. genç masum iş ekmek kavgasında bir hanımefendi ve genç zengin bir iş adamı. sonra onun sevimsiz veya sevimli annesi filan. senaryo, karakter kanallara göre farklılık gösteriyor işte. starda sevimsiz, kanald de sevimli.

ol ol yönetici asistanı ol. moda hem güsel.
    7 ... jackinhey
  8. 8.
    akp örgütüne üye olursan işin hazır.
    1 ... mecburi istikamet
  9. 9.
    cv ni gönder bir bakalım.
    1 ... don kulot
  10. 10.
    Ülkedeki işlerin ne kadar zor olduğunu gösteren ciddi bir durumdur. Şimdi herkes dalgaya vurmuş ama işsizlik iş bulamamak ne kadar zor bilmek gerek. Yeni nesil mezun oluyor uğraşıyor ve hak ettiği yerlere gelemiyor. Zor gerçekten. Evet.
    5 ... oytunkaran