1. 1.
  sevişmenin sanki erkek için galibiyet, kadın için mağlubiyetmiş gibi algılandığını gördüğüm bir başlık daha. iki insan seviştiğinde erkek vurup geçmiş oluyor, kadın da kenara mı atılmış oluyor? ayrıca ülkede onbinlerce hemşire var. belki de yüzbinlerce hemşire çocuğu var. anneleri, babaları, kardeşleri var. bu nasıl bir terbiyesizlik?
  30 -9 ... oetoetoetoet
 2. 2.
  Hemşireler iğnede yaparlar. Cısssss.
  ... hayta38
 3. 3.
  Az paran olsun bu hemşire kızlar hemen sırnaşır zaten..

  Suratına bakılmayacak çirkin doktorlara asılıyorlar amk.
  5 -3 ... crouch kimdir lo
 4. 4.
  Haftanın bilmem kaç günü 36 saati nöbet tutmak ayakta kalmak ve bunu görev gereği yapan kişilere karşı yapılan büyük bir hakarettir. Söz konusu aldatma ise meslek ile genelleme yapmak hadsizliktir. Çünkü evinde kocasını beklediğini sandığımız kaç kadında bunu yapacak fırsatı daha çok bulacaktır.
  Çok üzücü bir başlık çok.
  11 -2 ... promer
 5. 5.
  Askerler bunlara bunlar da askerlere kafayı takmış. Birbirlerini bir gün yiyecekler kimse kurtaramayacak. Çok istekli iki tarafda.
  ... napacuhh
 6. 6.
  BELLi BiR MESLEK GRUBUYLA iLGiLi GENELLEME YAPILMASI HEM iĞRENÇTiR HEM CAHiLLiK GÖSTERGESiDiR. HADDiNiZi BiLiN.
  4 -3 ... birbaskayerde
 7. 7.
  Bir çoğu üniversite mezunu değildir. Ülkede sağlık lisesinden mezun olan hemşire oluyor. Her gördüğünüz sakallıya dede demeyin.
  1 ... cikolatalidonut
 8. 8.
  Tanımadığınız on binlerce insanı şuan yaftalıyorsunuz. bu davranış zaten kaliteniz ve karakterinizi gözler önüne seriyor. Kişinin mesleği ile karakterini de nasıl bağdaştırıp bu tür çıkarımlarda bulunuyorsunuz pes doğrusu .
  5 -2 ... donepezil
 9. 9.
  hastanelerde çalışmamış namussuz insanların iftiralarıdır. Hemşirelerimiz gayet onurlarıyla çalışıyorlar, kimseye de yamanmak gibi bir niyetleri yok.
  6 -1 ... barrack27
 10. 10.
  önlerine düşürmesin yokluklarını göstermesin. hastayı dünyaya bağlayan tek "insandır" hemşire, hakları ödenemez.
  1 -1 ... monk of monkmountain