1. 1.
    Diğer ülkeleri bilmem ama türkiye'deki hemşirelerin çoğu kezban.
    6 -11 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Hemşire arkadaşlarımız alınmasın ama en kolay kandırılan kızlar hemşire olan kızlar olarak gördüm. Tanıdığım ibne elemanlar, hemşirelerin parasını çok yediler. Hiç de takdir etmediğim bir olay. Keşke biraz daha uyanık olsalar.
    2 -3 ... bir deniz hikayesi
  3. 3.
    Lan olum etmeyin şunu hemşirelik kutsal meslek benim gözümde her bokunuza onlar geliyor. Senin ananın babanın yapmayacağı işleri onlar yapıyor. Sende onlara Kezban diyorsun o zaman ben senin..
    5 -4 ... fatihteriminegosu
  4. 4.
    @3 yapıyorlar da babasının hayrına yapıyorlar sanki.
    4 -1 ... mfcigenc
  5. 5.
    Doğru önerme içlerinden bildiriyorum bir de güzel falan da değiller.
    1 -3 ... titanyum kaplama
  6. 6.
    genelde cüce olması desek daha doğru olur.
    3 -1 ... kardan adam yapan panda
  7. 7.
    işlerini iyi yaptıkları müddetçe cüce vs çirkin olmaları çok önemli değil. Kezbanlik meselesine gelince ise bu ülkenin %80 lik bir kısımı kadını ve erkeğiyle kezbandir zaten.
    6 -2 ... tasaklara ufleyen adam
  8. 8.
    Türkiyemizin en iyi mankenleri oturmuş ahkam kesiyo.
    Hasta hasta, Hastaneye gelip çalışanların güzellik ortalamasını mı hesaplıyosunuz işsiz gibi.
    Hiçbir hemşire görmedim sağlık sorunlarıyka bir genelleme yapıp hastalara saçma kusurlar takan.
    Seviye önemli !
    3 -1 ... tierra del fuego
  9. 9.
    hastaneye yatmamış olanların hezeyanlarına boşverin. hemşirelerimiz sevdiklerimizin can yoldaşıdır.
    2 ... monk of monkmountain
  10. 10.
    Hem babamın hem annemin rahatsızlıkları olduğu zamanlarda hastanelerde oldukça zaman geçirmiş bir insanım. Hemşire kardeşlerimizin yaptığı mesaiyi hizmeti fedakarlığı ve feragati başka yerlerde görmedim. Kezban yakıştırması çok çirkin bence.
    2 ... ba ba ba black aquila