bugün

hastanede yatarak tedavi görmekteyim. saat 20:30 suları.
sigaram bitmişti. yanımda refakatçimde yok. hastane dağ başına yapılmış. çevresinde cami ve sosyal tesisler dışında hiç bir şey yok. bakkal dahi yok.
hastanede kantininde malum sigara satılmıyor. önce kantine inip çay içtim. en yakın tekel yürüyerek 15 dakika falan uzaklıkta caddede. baktım orada tekel bayii kapanmış. a101 vardı büyük umutla kapısına gittim. kasa da kasiyer para sayımı falan yapıyor. sordum kapalı dedi amk. orada bir adama sordum yakınlarda bakkal, Tekel bayii varmı diye. adam yaklaşık 10 dakika mesafedeki tekel var dedi. gittim ordan sigara aldım. hastaneye baya geçikmişim. hastaneye kantinden giriş yapınca aynı odada yaptığım bir hasta amcanın oğlu geldi. hemşirenşn yollıdığını söyledi. hemşire hastaların tansiyon ve ateşini ölçmeye gelmiş. gittim odama. hemşire iyidir ve hastalara iyi davranır, azarlamaz.
b=ben
h=hemşire
-b sigaram bittiydi. şeytana uydum, şeytan dürttü. canım sigara içmeyi çekti. dayanamayıp ta aşağıya tekele gittim (gülerek).
-h başına bir şey gelseydi kimse oralarda sana yardımcı olmazdı! bir daha yaparsan seni dosyadan silerim!
-b
bağışlayın beni. çok pişman oldum.
söz konusu hemşire hastanede burada yazdığım bana göz kırpan ve gülümseyen hemşireydi. canım hemşirem.
daha çok anım var. zaman zaman yazacağım.
böbrek nakli olup yatıyordum.
diyaliz dönemindeki gibi ben her kafaya taktığımı aşık oluyordum.
Genç, güzel ve sevimli bir stajyer hemşire odama ilaç vermeye gelmişti.
-b=ben
-sh=stajyer hemşire
-b
gamze, canım benim. ben seni çok seviyorum!
-sh
ama ben görevimi yapıyorum!
üzerinden 5 yıl geçti. onu unutamıyorum. aşk acısı çekiyorum sözlük.
güncel Önemli Başlıklar