bugün

her diablo II oynamış kişinin sağdan soldan düşen unidentify eşyalarımız için gittiği bir amca vardır: deckard cain.
bu amca her ona tıkladığımız zaman değişik cümleler kurardı. hello my friend stay a while and listen bunlardan en karizmatiği olarak göze batmıştır.diğerleri için:

hello there
hi.
diablo oyununda, oyuna ilk başladığınız köyde bulunan aydentifaycı* amcanın karşılama repliği. oyunu oynamış bünyeler hemen bu repliği beyinlerinde canlandırabiliyorlardır. diabloyu diablo yapan ufak ama güzel etkilerden birisidir.

oyundaki cain isimli bu amca, 100 altın karşılığında büyülü itemleri inceleyip onların özelliklerini size söylüyordu. 2 oyunda ise götünü kurtardığımız bu amca artık hizmeti bize ücretsiz olarak vermekte, eee adam seni cehennemden kurtarmış hala 3ün 5in hesabını yaparsan, kalıbına tükürürler adamın. büyücüysen bile önce adam olacaksın...
deckard cain amcamın karşılama cümlesi. ne de sıcak karşılardı, karşısına destursuz, paldır küldür çıksak bile.

ben dışarıdan kaçmışım portalle, inventoryde iki üç kare yer kalmış, tome var ama kullanmıyorum, yüzsüz gibi gidiyorum, cain "hello!" diyerek karşılıyor beni. identifylatıyorum, satıyorum, geri dönüyorum portalden; ta ki inventory tekrar dolana * kadar.