1. 1.
    ortaklık gibi ortaklıktır. bu ortaklıktan takıma gelen maddi katkı açıklandı mı bilmiyorum ama eğer kulübe bir katkısı olmuşsa sıradaki antlaşmayı mutlaka barbie bebekle yapmalılar, o daha evrensel sonuçta.

her ne kadar maskotu civciv olan bir takımın kedi sponsorluğuna soyunması mantıksal olarak hata barındırsa da ben buna büyük vizyon derim be kardeşim.

ps: maskotu sarı kanarya imiş. hahahahahha

hello kitty fenerbahçe ortaklığı

hello kitty fenerbahçe ortaklığı
    4 -1 ... galatasaray1905
  2. 2.
    Rakiplere korku Salacak olup, sarı Civcivlere pek yakışacak sevimli bir ortaklıktır. Kareografi çok ürkütücü ama inşallah öyle birşey yapmazlar çoluk çocuk gidiyor maçlara.
    2 ... bir istanbul beyefendisi
  3. 3.
    ben anlamıyorum simgesi kanarya olan bir takım neden kedi simgeli bir marka ile anlaşır.
    2 ... uzay muhtari
  4. 4.
    hello kitty - barcelona
    hello kity - milan
    hello kitry - los angeles lakers

gibi ortalıklardan biridir. her sene orospu diye tabir ettiğimiz fahişe, kaltak, eskort, kerhane karısı rengi forma çıkaran mor menekşelere dert olmuştur. yukarıdaki 3 kulüple de o olmayan akıllarıyla dalga geçsinler madem.
    3 -2 ... aslolan fenerbahce dir
  5. 5.
    Hello kity ile kadın ve kız çocuk taraftarlarına da hitap etmek istemiştir ve gayet de güzel bir şey yapmıştır. Siz nereden ve nasıl vurmak istiyorsunuz anlamış değilim. Yaptığınız yobazlıktan başka bir şey değil.
    3 ... benimnickimyirmibesharfli