bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Artık yaşamadıkları için arkalarından konuşmamanız daha doğru olur bence.

Ölümlerinin ilk gününde haklarında konuşmanız neyse de şuan konuşmanız pek etik değil doğrusu.

Ama beni üzen çok başka bir konu var. Ona değinemeden edemeyeceğim.

Ulu Önder Yüce Atatürk'ümüzün partisinde, yani CHP'de yer alan Özgür Özel, Veli Ağbaba, Eren Erdem gibi isimler Helin Bölek'in, Mustafa Koçak'ın ölümlerine çok üzülmüştü ve sanki kendileri suçsuz, masum insanlarmış gibi dile getirmişlerdi bunu.

Halbuki ben bile öncesinde Grup Yorum'un Dhkp-c'nin sanatsal propaganda ve militan devşirme kolu olduğunu biliyordum...

(bkz: dhkp c ve grup yorum aynı şeydir/#43243813)

Yani bunu ben bile Türkiye'den 4000 kilometre öteden bilebiliyorsam kendilerinin bilmemesi pek garip geldi açıkçası.

Çünkü Mustafa Koçak dediğimiz insan Şehit Savcımız Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edildiği silahı adliyeye sokan insandı.

Başka bir konu daha var.

Biliyorsunuz yakın zamanda bazı barolar çoklu baroya karşı yürüyüş düzenlemişlerdi...

Çoklu baroya karşı yürüyüş düzenleyen barolar arasından sesi en gür çıkan Baro Başkanları istanbul ve Ankara Barosunun başkanları olmuştu...

Mehmet Durakoğlu ve Erinç Sağkan yani...

Çoklu baroya karşı çıkan sivas alevisi vatandaşımız istanbul barosu başkanı mehmet durakoğlu, işi gereği her gün şehit savcımız metin selim kiraz'ın isminin isminin adliyenin kapısından giriyor diye biliyorum...

Fakat kendisi dhkp-c'nin sanatsal propaganda ve militan devşirme kolu olan grup yorum'un ölü teröristi helin bölek için "müzik yapmak istiyordu, öldürdüler" anlamına gelen bir tweet paylaşmıştı her nasıl oluyorsa.

Sadece bu da değil, çoklu baroya karşı yürüyüşte olan ankara barosu başkanı Erinç Sağkan da aynı şekilde helin bölek'in ölümüne çok üzülmüş ve bunu twitter'da dile getirmişti.

Kendilerinin istemediği metin feyzioğlu ise savcımızın şehit edildiği gün, savcımızın eşinin ellerini tutarak kurtulması için kendisiyle birlikte dualar ederken, savcımızın eşini "kurtaracağız, kurtulacak!" sözleriyle gözlerindeki üzüntüyü gizleyerek sakinleştirmeye çalışmıştı.

Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Çünkü ben gerçekten anlamıyorum artık.

Bunları Atatürkçü olduğunu iddia eden insanların sorgulamaması beni üzüyor.
dünyadan kopan üç terörist niyazi pislik daha. darısı arkadaşlarına olsun ohhh.
(bkz: helin börekleri)
(bkz: Mustafa koçaklama)
(bkz: ibrahim Melih Gökçek)
bu yıl ölüm oruçlarında hayatlarını kaybetmiş grup yorum üyeleri.
Sempatizanları da onlar gibi huzur bulur umarım. Aynı şekilde bu teröristler nasıl huzur bulduysa. Ne eksik ne fazla.
güncel Önemli Başlıklar