1. 21.
    Helin gibi ölüm orucuna başlayacak dhkpc lileri destekliyorum. Durmayın bir an önce başlayın 280 günden geri saymaya başlayalım
    2 ... karagecelerx
  2. 20.
    Türkiye'nin en aşırı başka bir ucunun cenazesi.

ISIS neyse bu da o.

Güzellikler içinde şarap içip, müzik dinleyip keyfine bakmak varken nedir bu insanların kendilerine yaptıkları zulüm.

Bunlarda bir çukura düşmüşler çıkamıyorlar.
    1 -2 ... gedikpasa
  3. 19.
    Bunların hepsi pttden maske siparişi vermistir amk.
    3 -1 ... acab07
  4. 18.
    hani evde kalıyoduk amk? millet cumaya gidemiyo bi tane terörist için getirdikleri ortama bak, polis nerde?
    3 -1 ... resty
  5. 17.
    Kadınların nasil kolay kandırıldığını görmüş oluyoruz. Ben hatırlamıyorum bir erkeğin böyle olup gömulecegini.
    5 ... giden gider
  6. 16.
    Helin Bölek'in cenazesi Korku filmi gibi..Ölüm orucunun kutsanmasına mı,virüs tehlikesine aldırmazlık mı,ayin yapar gibi cenaze başında halay çekmeye mi bir şey desem bilemedim. Sorsan bunlar Türkiye'nin aydın solcularıyız derler. Daha geçen gün bir baba yeni doğmuş ve ölmüş çocuğunun, yıllarca aynı yastığa baş koymuş karısının cenazesine katılamadı...
    4 ... sucukyumurta
  7. 15.
    cenaze olarak, ölüm olarak, uğruna ölünmüş bir dava olarak pek bişey söyleyemem. övemem de, sövemem de. şayet bu kadının ölüm haberi servis edildiğinden beri her mecrada, çenesi bağlanmış yüzü açık ve takribi 25kg ya düşmüş bedeni kırmızı bir saten çarşafa sarılıp gösterilmiş. belki kendi isteğiydi, belki ailesi öyle uygun gördü ama bas bas bağırarak bir ceset üzerinden siyasi propaganda yapıldı, hem de günlerce. gözleri açık giden, ızdıraplar içinde ölmüş bir kadını "bakın bu bizim davamız, bizim için öldü vs" gibi teşhir etmek, sergilemek hiç hoş ve kabul edilebilir birşey olamaz. davanızsa davanız, devriminizse devriminiz tamam ama bir ceset üzerinden de böyle siyasi propaganda yapılmaz kardeşim.
    3 -3 ... karpuzkabugu
  8. 14.
    Aptalca bir ideoloji
    ilgi çekmek için insanları öldüren bir örgüt ve gencecik bir insanın ölümü.
    Cenazesinin ne önemi var arkadaşlar.
    Ölümü kutsayan ölümde susmaya başaramayan bu ortadoğu zihinlerine söylenecek söz yok.
    Ölen kürt diye saygı duyulsun duyarı kasanlara selam olsun.
    Muhabet kuşu öldü diye çocuğu ziyarete giden peygamberin sünnetini anlatıp
    Tüm nefret ezberini buraya kusan dayı sana da selam olsun.
    insan olun amına koyayım azıcık insan.
    insan hayatı en kutsal haktır.
    Kim buna saygı duymuyorsa kim olursa olsun erdem fazilet ahlak gibi değerlerden yoksundur.
    Ölümler üzerinden prim kasmak az gelişmiş ülke fenomenidir.
    Kız öldü.
    Söylediklerimiz onu hayata döndüremiyecekse
    Susalım.
    1 -4 ... libary
  9. 13.
    Son derece normal bir olay ama Endonezyada.

helin bölek in cenazesi
    5 -4 ... cay tozu
  10. 12.
    şu dhkp-c'lilerde sike sürülecek akıl yok afedersin.
    8 ... the last account