bugün

corona virüsüne karşı sela okuyan bizim diyanetçiler gibi gereksiz işler peşinde koşan papazlardır.
https://streamable.com/37qfr

italya'da papazlar helikopterle şehirlerin üzerinde uçarak dua okuyor, ayin yapıyorlar.
arka koltuğa da bakire meryem heykelini bindirmişler. heykeli de uçurup göklerden kenti kutsuyorlar.

aman ne gerekli, ne faydalı bir şey.
hakikaten bunlara hala inanan var mı ya?
duayla, ayinle birşeyler hallolmuyor işte, hala neyin peşindesiniz amk.

şu din tüccarlarından kurtulduğu gün insanlık kurtulmuş olacak.
Hep müridi uçuracak değiller ya biraz da kendileri uçsun.
Ehehe olmaz o iş papaz efendi.
mal her yerde mal, yobaz her yerde yobaz.

bu şerefsiz, din satanla,r bir kişiyi kurtarsada şahit olsak biz fanilerde.
italyan çomarıdır.

(bkz: erzincan belediyesinin corona için kurban kesmesi)
bolu'da da tavuk üretim tesislerinde ( 45 günde 100.000 tavuk gibi ) helal kesim olsun diye her tavuğu keserken değil de dakikada 100 tavuk kesen bıçağa bir hocaya okutup üfletiyorlar. böylece tavuklar helal oluyor. yalnız o bıçağın kutsal bıçaklığı 6 ay ile sınırlı. 6 ay sonra tekrar.
yani papazı kınarken aklıma geldi de.
Hahaha yobaz bunlar yaa Katolik yobaz.
Not ateist değilim.

Ama yobaz gördüğüm gibi dayanamam taşşak geçerim.
Bizim yobazların oldukça aşina oldukları bir papaz tipidir.

Hiç değilse sabahtan akşama çan çalma olayına girmemiş.
Yobaz, her din her inanç her ülke de yobazdır.
Bunlar zaman mekan üzeridir.

Korku ve çaresizlik ekseninde yaşama olaylara aklı dışlayarak yaklaşması sonunda tartışılmaz tek kurtarıcı yol gösterici yardım edici olarak insanlara kendini empoze etmiştir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde çeşitli ad inançlar ve çağırdıkları tanrıya yapılan dua ve yakarışlar bu bela atlatıldığı zaman benim ki kabul oldu diye pastadan pay kavgasına dönecek.

Örn: geciken Marmara depremi ve istanbul için bilim adamlarının feryadına ülkemizde depremi engellediğini söyleyen yobazlar.
Bu bela atladıldığı zaman tarikat cemaat başında olan din baronları benim duam ile oldu kavgası yapmayacak mı sanıyorsanız?

Bu sırada ateist biri değilim ve din inancım var.
italyanın papazıyla neden Türk’ün ateisti uğraşsın aq mal mısınız? Bizim atesitmiz yerli ve millidir! Ayrıca Herkesin ateisti kendine.
(bkz: la dolce vita)
Ek olarak ab bayraklarini yakıyor adamlar....
özgün olsunlar. deve sidiği döksünler.
güncel Önemli Başlıklar