bugün

logar kapağınada benziyor gerçi.
yaran tespittir. yav he he.
Her kuranda değişen ayet bitimi durağı değil mi o ?
bir tespittir. şahsidir.
olum gerçekten çok basit insanlarsınız, yüz yüze olup bi 5-10 saniye bakmak isterdim acaba nasıl birisiniz diye, acıyorum size cidden bak, bu internet insanların gerçek yüzünü ortaya çıkarıyor, ne şeref ne karakter yapısı ne başka bişe var. gerçi senin gibi herkese ben bu cevabı verceksem burdan marsa yol olur piç kuruları.
şayet kuran, mısır-abidos'taki 4000 yıllık şu rölyeften daha eski bir kaynak ise doğru sayabileceğimiz önerme;
görsel

sen kağıda çizememişsin, adamlar senden 3000 sene evvel taşa çizmiş aslanım.
mısırlıların da kuran'dan faydalanarak hiyerogliflerini şekillendirdiğinin kanıtıdır.
kuranı kerimi herkes kabul etmek zorunda olmadığından, inkar edilmesi de mümkün olan durum.
helikopter çizmekle oluyor ya ondan, ilk çağda mağarada çizilen resimlerden ben atom bombasına benzer bir sürü şekil çıkartırım, uçağa da önemli olan bu değildir, önemli olan o içinde yazan bilgiyle bir helikopter yapabilir miyiz?
atom bombası yapabilir miyiz?
önemli olan bunlar, yok helikoptere benziyor, yok uzay aracına benziyor, yok denizaltına benziyor bunlar boş laf.
Anlamadigim kafadir hadi ciziyor diyelim bir tane akilli cikmamis mi bunu bir yapalim diye. Uzerinden cekmis 1500 sene. Simdi bu gunun bilgisiyle pismis pismis konus. Yoo demirim simgesi bilmem ne...

Islamiklerin ne kadar insanliga katkida aciz oldugunu gosterir. Madem vardi ureteydin mubarek. Gavur icadi deyip ulkeye sokmqzlardi 200 sene olsaydi. Kuranda cizilmismis...
dikkatli incelendiginde kobra tipi helikopter olduğu anlaşılmaktadır. malum araplar ve kobra. (bkz: serbest çagrışım)
ateistleri imana getiren durumdur.
güncel Önemli Başlıklar