bugün

artık günümüzde sevgililik öyle bir hal aldı ki telefon ellerden düşmez ve mesajlar durmaz 2 dakika. şimdi yemek yiyorum menüde kuru pilav turşu tatlı olarak da vezir parmağı var. çok sıkıştım tuvalete gidicem baya zorlandım tuvalette gibi artık boku çıkmış haberleşmelere kadar düşmüş kalitesiz muhabbetler zincirini yaşayan sevgilidir.
(bkz: ağzına siçarim)
odun sevgili, yok sıçmaya giderken deseydi bide. hela neresi aşkım diye inceden iğneleme yapıp yontmak gerekir.
+ aşkım napıyosun ?
- iyiyim canım sen ?
+ ben de iyiyim de, bu ne sessizlik böyle neredesin sen ?
- son parçayı bekliyorum...
abaza insan turudur benim kankam gibi sıcma giderken bile sevgiliye haber verir boyleleri...
- aşkım napıyosunn?
+ tuvaletteyim aşkım.
- ya aşkım niye haber vermiyosunnn wc ye gitttiğiniiiii?
+ e bokunu çıkarıyosun ama sevinç.
- sen de bokunu çıkar ödeşelim aşkım. hadi ıkın aşkım.

(bkz: bu ilişki nereye gidiyor)
bokunu çıkarmıştır yahu. tamam sevgili olabilirsin ama sıçtığım bokun boyuna, posuna, çapına, yarı çapına kadar bilmenin bi manası var mı ? bazısı var ki hele tuvaletteyim dersin "ıyyhkkk iğraançsın" aşkıaaam diye cevap verir. ondan kelli o kız ağzının burnunun dağıtılmasını haketmiştir.*
(bkz: sevgilisine dakika başı durum raporu veren erkek)
- hayatım tuvalete gidiyorum ben.
+ tmm cnm.
- alo, hayatım geldim ben.
+ tmm cnm.
- hayatım şu anda donumu indirdim ve oturdum.
+ ok hayatım.
- tatlım, şu an ıkınıyorum bakalım.
+ kolay gelsin bebişim. çok tatlısıaaan.
- sanırım kabız olmuşum bebeyim ya.
+ ay kıyamam yhaaa!
- cnm ben bi süre daha burdayım.
+ ok hayatım. yapınca haber ver, merakta bırakma beni tontişim.
- tmm kuzişim.
işin bokunu çıkartmış gerizekalı sevgilidir. örneğin bir bababın oğlum sigara içme dedikçe, çocuğun gidip daha çok sigara içmesi gibi olacak sonu. aldatılacaktır o sevgili.
kabız olunca, uzun bir süre sevgilisinden mahrum kalan, sevgili modelidir.
yurdum insanın kafayı yediğine dalalettir.