bugün

Helal olsun iyi götürdüler malı 15 senede. 7 ceddini kurtardı adamlar.
iktidar oldukları dönemde ilk öpüşmemi, ilk sevişmemi, ilk kumarımı yaşadım.

durmak yok yola devam.
Yollar denilebilir.
Atanamayan- atanmayan- ogretmenler sorununa hala bir çözüm bulamamıştır.
Helal olsun.
devletin her kademesinde "bu bizim adamımızdır" diyerek, işten anlamayan alakasız adamlar yerleştirmiştir. kendi hayatımda karşılaştığım bir örnek olarak, bilim sanayi ve teknoloji bakanlığı nın başına bilgisayarın b sinden anlamayan bir müdür var. helal olsun.
Siyasi bir görüşüm olmadı, ama Mustafa Kemal Atatürk'ü çok severim. Ak parti nin yaptıği ve desteklediğim tek şey devlet dairelerinde türban ı yasal hale getirmesi. Bunu yaptıklarını duyunca sevindim ve destek verdim. Dinine düşkün bir kadının istediği gibi çalışmasından yanayım.
görsel
Helal olsun yani bu adamlar her yıl yol yaparlar. Bayramdan bayrama gittiğim köyümün yolları her yıl yenilenir. Artık ne kadar sağlam yapıyorlarsa işte bu yüzden oyum yada sktr et oyu vergim akp ye.
koyunlari cok guzel guduyorlar...
topyekün istifa edelerse neden olmasın.
istisnalar kaideyi bozmaz.
(bkz: vergiler)
Vallahi helal olsun adamlara. Olmadık yerden yüz bin çeşit vergi çıkardılar. Bu halkı daha iyi nasıl silkeriz diye geceli gündüzlü düşünüyorlar. Adamlar da haklılar. Ne demişler;
(bkz: deveye diken insana silken)
*sigara içmenin kapalı ortamlarda yasaklanması.

*asgari ücrete zam.
(bkz: yetmez ama evet)

*yeni tck, tmk, tbk, hmk, cmk, iik gibi kanunların sadeleştirilerek yürürlüğe konulması.

*anayasa mahkemesine bireysel başvuru hakkının getirilmesi.

*yollar, köprüler vs. (kazık yemeseydik iyiydi de neyse.)
(bkz: fix)

*son zamanlardaki fetö'ye ve pkk'ya karşı duruş. (keşke hep böyle durulsaydı...)

*birçok devlet kurumunun elektronik sisteme geçmesinin sağlanması ve teknolojiye entegre edilmesi.

not: aklıma geldikçe editleyeceğim.
Yaptığı her şey haram. Yediği içtiği haram. Bari birazı helal olsun be.
Bu kadar da olmaz ki.
Dedim.
kendilerinden olmayan belediyelerin yüzüne bakmıyorlar. ödenek yok, destek yok, ilgi yok.

sonra da "ey cehape hangi belediyen düzgün çalışıyor?" diye soruyorlar utanmadan.

helal olsun..

işin içinde rant varsa babalarını bile tanımıyorlar. "yeter ki para gelsin" mantığıyla ne ağaç, ne orman ne de çevre dinliyorlar.

sonra da "ey cehape sen ne anlarsın devlet yönetmekten?" diye soruyorlar utanmadan.

helal olsun..

milli cart, milli curt diye kıçlarından bir şey uyduruyorlar, sonra "ohal" ilan edip milletin meclisini devre dışı bırakıyorlar.

sonra da "ey cehape biz teröristle savaşırken sen ne yapıyorsun?" diye soruyorlar utanmadan.

helal olsun.

o fetocu, bu solcu, şu kemalist, bu alevi, bu darbeci, bu dinsiz, bu akpli değil diye herkesi atıp bütün devlet kurumlarını kendi adamlarıyla dolduruyorlar.

sonra da "ey cehape sen neden devlet yönetimine katkıda bulunmuyorsun?" diye soruyorlar utanmadan.

helal olsun.
belediye konusunda kimse akpnin eline su dökemez. chp belediyelerin hali yaman. haa şöyle bir olay da var belediyeler aşırı harcama yapıyor. haddinden fazla. aynı işleri şeffaf bir biçimde yaparsanız akpli belediyelerinin harcadığının belki yarısını anca harcarsınız. kalan paraylada o sözleşmeli çalışan emekçi insanları kadrolu yaparsınız.
Sen domalansın büyük düşün diye seslendikleri seçim kampanyası benim favorim.
liyakat usülünün anasını siktiler helal olsun. torpil, referans gırla gidiyor. bir yere girebilmek için aranan en önemli şart akpartili tanıdığının olması. yıllar önce yine kendi yerleştirdikleri fetö mensuplarını 15 temmuz'dan sonra çıkardılar, bu kez başka cemaatlerden adamlarını sokuyolar. daha bugün kulaklarımla duydum yakın zamandaki polis alımı için akparti belediyelerinden kendi adamlarının isim listesini istemişler. yani polis olmak için akpartili belediyede tanıdığın olması gerekiyor. zaten kpss yi de kaldırdılar her şey mülakatla artık. hoş kpss varken de soruları veriyolardı. amına koyim nasıl bi işin içindeyiz başım döndü be.
Ayakta uyutmak.
ne dese tersi doğru olduğu için doğruyu bulmamıza böyle yardımcı olmasıdır.
Nasılda masumu oynuyorlar be helal olsun.
iyi siktiler ülkeyi helal olsun...
avrupayı kıskandıran 3. havaalanı. *
(bkz: no file found)
insanların gözlerinin içine bakıp iyi kandırıyorlar.bu büyük bir olaydır. herkes yapamaz.
yollar- çift şeritli yollar- tek yönlüler- 3ü 4ü 5ü boğaz köprüleri çakıl taşlarıyla süslenmiş yol kenarları- yoldaki insanların ölmemesi için tümsekler- ve herşeyden güzel olan o yol.