1. 13.
    Heja nin biri dedi diye binlerce yillik gelenegin devami ordu eksilmez.

Onceki operasyonda nereye gidiyorsun denilen askerin kizil elmaya demesi iste o bir seyleri arttirir.

Mevlana beyin lafa bakarim laf mi... iste boyle bir soz vardi. Heja nin demesinden ne olacak?
    1 ... bundy nin kirik kalbi 2
  2. 12.
    Bu malı takan var mı acaba?

Aslanın olduğu yerde çakalların hükmü olmaz.

Bu Böyle biline!

Bırakın istediklerini söylesinler bu daha fragman finalde göreceğiz bu ibnelerin g*tleri nasıl tutuşacak.
    ... hellenicperson
  3. 11.
    laf söyledi bal kabağı...
    -1 ... flat head
  4. 10.
    Bunların elini öpmeye taaa diyarbakır'a gidip peşinden ayrılmayanlar ve o peşinden ayrılmayan kişilerin kulu kölesi olanlar utansın diyecem ama onlarda da yüz yok ki.
    heja türk ün türk askerlerine köpekler demesi
    3 -2 ... zall bana hep abi der
  5. 9.
    Heja türk kim amk.
    1 ... karton toplayan cocuk
  6. 8.
    Her şey bir yana yazık bu kafaya. Kürdistan ı pkk yla, tc yi de AKP yle özdeşleştirmiş ecnebi, haçlı- siyonist kafasına.

Tam bir sahiplerine sitem eden, yakaran, el etek öpen sözde sol, feminist, anti emperyalist kafa.

Kim sizi Müslüman olmaya zorluyor? Çıkın, kurtulun. Allahınızdan bulun.
    ... tea man
  7. 7.
    Dedesinin hapisten çıkmasına önayak olan başta sayın devlet Bahçeli olmak üzere hepsini saygıyla yad ediyorum. Bu orospu gibiler bu kadar pervasız ise bunun sorumluluğu siyasilerimizin, ne yazık ki hepsinin götünü kaldırdılar sonuçları ortada.
    1 ... temirata
  8. 6.
    Bunun a.ına da kayyum atamak lazım. Tutamıyor a.ını.

Buna köpek bile denmez. Köpek onurlu hayvandır. Besleyen eli ısırmaz. Bu soysuza hayvan lakabıyla hakaret etmek hayvan haklarını çiğnemektir.
    ... serdarsl06
  9. 5.
    te allahım ya....sen bunlara fırsat verme verenlerinde belasını ver....
    ... bul beni mahmut
  10. 4.
    ben anlamıyorum, böyle birinin soyadı nasıl türk olabiliyor;
    3 ... arxaggelou