1. 1.
    skandaldır.

ahmet türk'ün torunu heja türk, mehmetçiğimize hakaret etmiş tweetinde, "içimde tarifsiz bir öfke var, kürdistanı bu köpeklere yem ediyorlar. lanet olsun, lanet" şeklinde bahsetmiş şanlı türk ordusunun askerlerinden.

insanın dili tutuluyor, boğazı düğümleniyor! söyleyecek söz bulamıyor! köpek görmek isteyenler aynaya baksın bence.

https://www.turktime.com/...n-skandal-paylasim/521299
    3 -1 ... folkan iyesta cicisler
  2. 2.
    Çok afedersiniz ama çokta sikimdeydi söylediği. Güneş balçıkla sıvanmaz ben onu bilirim. Kanunen suçtur, eğer bu memlekette hukuk insanları hakikaten varsa bunu tutar, aklını alır. Biz düz vatandaşız, kim ne diyor diye milletin peşinden koşacak ne halimiz ne imkanımız var. Kanunlar, kolluk kuvvetleri falan bunun için var.
    6 ... huzursuz adam
  3. 3.
    Orospu seni.

Hepimizin başarısıdır.

Bunların meclise girmesine tepki göstermeyen hepimizin ortak gururudur!

Her kesim işine geldikçe bunlara yaltaklık etmeye devam etsin bakalım daha kimlere neler diyecekler.
    2 ... mine sota
  4. 4.
    ben anlamıyorum, böyle birinin soyadı nasıl türk olabiliyor;
    3 ... arxaggelou
  5. 5.
    Bunun a.ına da kayyum atamak lazım. Tutamıyor a.ını.

Buna köpek bile denmez. Köpek onurlu hayvandır. Besleyen eli ısırmaz. Bu soysuza hayvan lakabıyla hakaret etmek hayvan haklarını çiğnemektir.
    ... serdarsl06
  6. 6.
    Dedesinin hapisten çıkmasına önayak olan başta sayın devlet Bahçeli olmak üzere hepsini saygıyla yad ediyorum. Bu orospu gibiler bu kadar pervasız ise bunun sorumluluğu siyasilerimizin, ne yazık ki hepsinin götünü kaldırdılar sonuçları ortada.
    1 ... temirata
  7. 7.
    Her şey bir yana yazık bu kafaya. Kürdistan ı pkk yla, tc yi de AKP yle özdeşleştirmiş ecnebi, haçlı- siyonist kafasına.

Tam bir sahiplerine sitem eden, yakaran, el etek öpen sözde sol, feminist, anti emperyalist kafa.

Kim sizi Müslüman olmaya zorluyor? Çıkın, kurtulun. Allahınızdan bulun.
    ... tea man
  8. 8.
    Heja türk kim amk.
    1 ... karton toplayan cocuk
  9. 9.
    Bunların elini öpmeye taaa diyarbakır'a gidip peşinden ayrılmayanlar ve o peşinden ayrılmayan kişilerin kulu kölesi olanlar utansın diyecem ama onlarda da yüz yok ki.
    heja türk ün türk askerlerine köpekler demesi
    3 -2 ... zall bana hep abi der
  10. 10.
    laf söyledi bal kabağı...
    -1 ... flat head