1. 1.
  II.Dünya savaşında Nazilerin askeri haberalma örgütü olan Schutzstaffel'in başındaki kişi olan ve Nazi Kasabı olarak da tanınan SS subayı
  3 ... verbascum
 2. 2.
  yakın dostları:
  (bkz: Joseph Goebbels)
  (bkz: Hermann Göring)
  3 ... azorka
 3. 3.
  savasin sonlarina dogru hitler i satmis,ingilizlerle savas kapitilasyonlari icin pazarlik masasina oturmustur.ayrica bosna li müslümanlardan ss birligide olusturmustur.müslümanliktaki cihat fikrinden etkilendigini söylemistir.
  8 ... mister no
 4. 4.
  (bkz: zyklon b)
  1 ... goliath
 5. 5.
  günde 5 paket sigara içen kişi.
  2 -1 ... mulayim
 6. 6.
  ss birliklerinin başıdır , sadece ama sadece bir şövalye haç kazanmak için kuzey cephesinin komutanlığını üstlenmiş , babayı almış kişidir .
  1 ... gareth keenan
 7. 7.
  (bkz: Reichsführer)
  ... beyaz musluman
 8. 8.
  saç traşıyla ekol olmuş tavuk çiftçisi. (bkz: himmler traşı)

  alternatif tarihçiler tarafından eğer almanya savaşı kazansaydı, hitler'den sonra ülkenin başına geçmesi en muhtemel kişi olarak gösterilir. robert harris'in fatherland romanında da öyledir, phillip k dick'in the man in the high castle romanında da.

  gerçekte ise almanya'nın Éminence grise hükmündeki führer yardımcısı martin bormann dururken kendisine bok yemek düşer.

  ingilizler tarafından yakalndığında siyanürle intihar etmiştir. son sözleri: "ich bin Heinrich Himmler" - "ben heinrich himller'im" olmuştur.
  2 ... david brent
 9. 9.
  Hitlerin sağ koludur . Barış arayısları yaptıgından ötürü hitler vatan haini olarak yetkılerını aldı tüm dostları ona ters bakınca kaçmak için sahte kımlık çıkarmıstır ve hiç kesmedıgı byıklarını kesmıstir ama ingilziler arastırınca kımlıgın sahte oldugunu anlamıs tutuklamıslardır oda potasyum siyanür kapsülü yutarak intihar etmiştir Bu siyanür kapsülleri SS subaylarının dişlerinin içine Holocaust'tan (Büyük Tahribat) önce yerleştirilmişti. daha fazla bilgi için

  `http://tr.wikipedia.org/wiki/Heinrich_Himmler
  2 ... burgaz
 10. 10.
  hitler tarafından "sadıkların sadığı" olarak anılan kaypakların kaypağı, korkakların korkağı.
  2 -3 ... kewell the wizard of oz